| Productnaam | stapelbreker, stapelmaalmachine, stapelsnijder, rotsbreker |
|---|---|
| Maximum storke van hydraulische cilinder | 180mm |
| Waaier van stapeldiameter | 17001850mm |
| De maximumdruk van de boorstaaf | 690KN |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 12-50T |
| basis | KAT 336D |
|---|---|
| Engine | CAT 3126 |
| Modle | soilmec SR40 |
| Depth | 44-55m |
| Boringsdiameter | 1.2m |
| Naam | Lager |
|---|---|
| Materiaal | Legeringsstaal |
| Toepassing | Buaer Soilmec die IMT Mait Casagrane installaties Kelly Bar opstapelen |
| Grootte | 124-25-630 |
| Type | of Customerized |
| naam | Lagers |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | 124-25-630 |
| Type | or Customerized |
| Basis | KAT |
|---|---|
| Motor | KAT |
| Model | 280D |
| Max Drilling Depth | 85m |
| Max Drilling Diammeter | 2500mm |
| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Materiaal | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn voor boorstuk; 16Mn/35CrMo voor kellybar; Q235 voor trimmiepijp |
| Kleur | Aangepast |
| Service na verkoop verleend | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud |
| Productnaam | in elkaar grijpende kelly bar voor heien |
| Naam | Bevochtigingsrubber |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Toepassing | Buaer Soilmec die IMT Mait Casagrane installaties Kelly Bar opstapelen |
| Grootte | 620*500*60 |
| Verpakking Details | Houten geval |
| Naam | De rotsemmer van boringshulpmiddelen |
|---|---|
| Materiaal | Q355C |
| Toepassing | Buaer Soilmec die IMT Mait Casagrane installaties Kelly Bar opstapelen |
| Diammeter | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Tanden | Kogeltanden/rotsbeetjes, zandbeetjes, rolbeetjes, haardplaten, proefbeetjes |
| Naam | Wartelverbinding |
|---|---|
| Materiaal | gesmede legering steel/35 CrMo met speciale thermische behandeling |
| Type | 20T 30T 40T 50T |
| Gebruik | Bevrijd opstapelen zich en de gehechtheid van de Hoedenbar |
| Verpakking Details | Houten geval |
| Naam | Waterplaat |
|---|---|
| Materiaal | Q345 |
| Toepassing | Buaer Soilmec die IMT Mait Casagrane installaties Kelly Bar opstapelen |
| Grootte | 377 406 470 de behoefte van de 508 hoedenbar |
| Verpakking Details | Houten Geval |