| Type | Drilling tools |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| Color | customize |
| Oem | available |
| OEM/ODM | Welkom. |
| Merken | Soilmec, Teg, Zoomlion, XCMG |
|---|---|
| drill depth | 20-100m |
| Voorwaarde | Gebruikt |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas,Video technical support,Online support |
| Voorwaarde | Gebruikt |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig Bauer BG25 |
| Vermogensoort | Diesel |
| Warranty | 6 months |
| Overdosis | 394mm |
| Type | Drills |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | any other colors |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Gewicht | 13500 kg |
| Type | Roterende boormachine |
| Garantie | 1 jaar |
| Naverkoopservice | Videotechnische ondersteuning,Online-ondersteuning |
| Condition | New |
|---|---|
| Weight | 85000kgs |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Garantie | 1 jaar |
| Naverkoopservice | Videotechnische ondersteuning,Online-ondersteuning |
| Materiaal | Q355B |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Naam | hoedengids voor roterende van de de vervangstukkenbouw van de boringsinstallatie de machinedelen die |
| Verpakking Details | klant |
| Materiaal | Q355C |
|---|---|
| Toepassing | Het opstapelen van Rig Drilling Hole Tools |
| Kelly Box | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| Naam | De Emmer van Belling van boringshulpmiddelen |
| Verpakking Details | Naakt |
| Name | Used piling rig |
|---|---|
| Boringdiepte | 58000 ((MM) |
| Weight | 78T |
| Type machine | SR80C |
| Advantage | High quality and factory prices |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Productnaam | De delen van bouwmachines kiezen bored uit het omhulsel van de muurboor het opstapelen van stichting |
| Material | Q345B |
| Sleutelwoord | enkelwandkasten |
| Verpakking Details | Aangepast |