| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction equipment |
| Material | Q345B |
| keyword | single wall casing series |
| Kleur | Geel |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Service | OEM ODM,OEM Serivice |
| name | casing series shoe adapter driver piling rig parts construction machine |
| keyword | piling rig machine parts |
| Application | All the construction sites |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Productnaam | Bouwmachines |
| Material | Alloy steel |
| Sleutelwoord | de enige reeks van het muuromhulsel |
| Verpakking Details | Klant vereist |
| Product Name | Pile Breaker |
|---|---|
| Warranty | 6 months |
| Kleur | Geel, blauw, op maat, wit. |
| Certificering | ISO9001,CE |
| Material | Steel |
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
|---|---|
| Name | Trust Roller |
| material | 40Mn |
| Warranty | 6 months |
| Color | Customized |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Productnaam | Turgorcilinder |
| Sleutelwoord | Turgorcilinder |
| for | undercarriage |
| Weight | 40kg |
| Toepassing | Bouwwerf |
|---|---|
| Productnaam | SEDIMENTseparator |
| Garantie | 6 maand |
| De maximumcapaciteit van de modderverwerking bereikt | 120m3/h |
| Totaal geïnstalleerde macht | 11kw, waarvan 15kw-de modderpomp wordt zelf-toegewezen |
| productnaam | stapelbreker, stapelbreker, stapelsnijder, rotsbreker; |
|---|---|
| Maximum storke van hydraulische cilinder | 180mm |
| Waaier van stapeldiameter | 17001850mm |
| De maximumdruk van de boorstaaf | 690KN |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 12-50T |
| Productnaam | stapelbreker, stapelmaalmachine, stapelsnijder, rotsbreker |
|---|---|
| Maximum storke van hydraulische cilinder | 180mm |
| Waaier van stapeldiameter | 17001850mm |
| De maximumdruk van de boorstaaf | 690KN |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 12-50T |
| productnaam | stapelbreker, stapelbreker, stapelsnijder, rotsbreker; |
|---|---|
| Maximum storke van hydraulische cilinder | 180mm |
| Waaier van stapeldiameter | 17001850mm |
| De maximumdruk van de boorstaaf | 690KN |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 12-50T |