| Grootte | Aangepaste Grootte |
|---|---|
| Productnaam | De delen van bouwmachines kiezen bored uit het omhulsel van de muurboor het opstapelen van stichting |
| Sleutelwoord | Enige het Omhulselreeks Bored Stapel van de Muur Enige Rij |
| Voor | bored stapel |
| Verpakking Details | Klant |
| Grootte | Aangepaste Grootte |
|---|---|
| Productnaam | De delen van bouwmachines kiezen bored uit het omhulsel van de muurboor het opstapelen van stichting |
| Materiaal | Q355B |
| de dienst | Fabrikant |
| Toepassing | stichting het pilling |
| Material | steel |
|---|---|
| Brand | Bonfiglioli |
| Voorwaarde | - Goed. |
| Name | piling rig spare parts Planetary sun gear box reducer |
| Toepassing | roterende boorinstallatie met hoofdlier |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Productnaam | De delen van bouwmachines kiezen bored uit het omhulsel van de muurboor het opstapelen van stichting |
| Material | Q345B |
| Overdosis | 800-2880 mm |
| Length | 1-6m |
| Material | Q355B |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| naam | Kelly-gids voor roterende boormachine onderdelen bouwmachine onderdelen stapelmachine |
| Usage | Construction Structure |
| Toepassing | Fundamenteel boorgat |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| Max Drilling Diammeter | 1500mm |
| Brand | Soilmec |
| Type | Core barrel |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | customized |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| material | Large alloy |
|---|---|
| application | foundation pile |
| hardness | 44hrc |
| condition | 100% new |
| Oem | available |
| material | tungsten carbide , 42Crmo |
|---|---|
| application | foundation pile |
| condition | 100% new |
| Oem | available |
| Ander Type | B47K20H, B47K19H, B47K17H, 3050, 3060, 3065 |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction equipment |
| Material | Alloy steel |
| keyword | single wall casing series |
| Verpakking Details | Klant vereist |