| Type | Drill auger |
|---|---|
| Package | pcs |
| Number of pieces | 1 |
| Materiaal | hoogwaardig koolstofstaal |
| Color | customized |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| BOUTEN | 12 |
| Length | 6m |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Productnaam | De delen van bouwmachines kiezen bored uit het omhulsel van de muurboor het opstapelen van stichting |
| Materiaal | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn |
| Bolts | 10 |
| Length | 5m |
| brand | soilmec , teg , zoomlion, xcmg |
|---|---|
| drill depth | 20-100m |
| Voorwaarde | Gebruikt |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Naverkoopservice | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteu |
| Grootte | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Materiaal | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn |
| Bolts | 8-16 |
| Lange | 1-6 m |
| Type | Rock Drilling Bucket |
|---|---|
| Use | Rock Drilling Hole |
| Material | Q345B |
| Type machine | Boringsapparatuur |
| Certificering | ISO9001 |
| Type | Drill TOOLS |
|---|---|
| Materiaal | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn |
| Kleur | andere kleuren |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Type | Boren |
|---|---|
| Package | SET |
| Aantal stukken | 1 |
| Material | Q345B |
| Kleur | andere kleuren |
| Name | Used piling rig |
|---|---|
| Drilling depth | 57.5 |
| Weight | 55T |
| Machine type | 158H |
| Advantage | High quality and factory prices |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Material | Alloy steel |
| keyword | double wall casing series |
| Verpakking Details | Klant |