| Materiaal | Q355C |
|---|---|
| Toepassing | Het opstapelen van Rig Drilling Hole Tools Expand aan grote diammeter |
| Kelly Box | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| Naam | De Kernvat van boringshulpmiddelen met kogeltanden |
| Verpakking Details | Naakt |
| Naam | C31 rots teech |
|---|---|
| Uiteindemateriaal | wolframcarbide |
| Toepassing | Booremmer booravegaar |
| Procestype | Smeedstuk |
| Tanden | Kogeltanden/rotsbeetjes, zandbeetjes, rolbeetjes, haardplaten, proefbeetjes |
| Application | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 60M |
| Max Drilling Diammeter | 1600mm |
| Merken | Bodemmec |
| Toepassing | Fundamenteel boorapparaat |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max. boorgediepte | 55m |
| Max Drilling Diammeter | 1500mm |
| Brand | IMT |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Productnaam | kegelavegaar |
| Max Drilling depth | 76m |
| Overdosis | 600-1500 mm |
| Teeth Number | 10-31 |
| material | tungsten carbide , 42Crmo |
|---|---|
| application | foundation pile |
| Hardheid | HRC43-47 |
| condition | 100% new |
| Oem | available |
| material | tungsten carbide , 42Crmo |
|---|---|
| application | foundation pile |
| hardness | 55hrc |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Oem | available |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| application | foundation pile |
| hardness | HRA40 |
| condition | 100% new |
| Oem | available |
| material | 42Crmo |
|---|---|
| application | foundation pile |
| Hardheid | 43hrc |
| condition | 100% new |
| Oem | available |
| material | 42Crmo |
|---|---|
| application | foundation pile |
| Oem | available |
| other type | 3050, 3060, 3065 |
| Verpakking Details | uitgevoerd standaardpakket, houten geval |