| Productnaam | Gebruikt Opstapelt Installatie |
|---|---|
| Brand | CRRC |
| Model | 280 |
| Onderstel | CAT336D |
| Engine | CAT C9 Elec Injection |
| Name | Damping Spring |
|---|---|
| Material | 60Si2Mn |
| Application | Bauer Soilmec Mait IMT |
| Voordeel | Hoge kwaliteit |
| Height | 480mm |
| Naam | De bevochtigingslente |
|---|---|
| Materiaal | 60Si2Mn |
| Toepassing | Roterende de Boringsinstallatie van Bauersoilmec Mait IMT |
| Voordeel | Hoog - kwaliteit en fabrieksprijzen |
| Hoogte | 410mm |
| Productnaam | De pijp van Contretetremie |
|---|---|
| Materiaal | Q235B |
| Diameter | 8 ' 10 ' 12“ |
| Toepassing | Contrete Gietconstructie |
| Toebehoren | Vultrechter, Verbindingen, het Draaien plaat |
| Application | Bore Piling Hole for building |
|---|---|
| Motor | CAT of zelfgemaakt |
| Drilling Depth | 20m-58m |
| Boringsdiameter | 400mm2000mm |
| Brand | Soilmec |
| Application | Bore Piling Hole for building |
|---|---|
| Engine | CAT or Selfmade |
| Drilling Depth | 20m-58m |
| Boringsdiameter | 400mm2000mm |
| Brand | Soilmec |
| Naam | Bauer Type Swivel-verbinding |
|---|---|
| Materiaal | gesmede legering steel/35 CrMo met speciale thermische behandeling |
| Type | 25T 30T |
| Binnenlager | SKF, FAG |
| Toepassing | Bauer Soilmec IMT MAIT Casagrande Liebherr |
| Naam | Bauer Type Swivel-verbinding |
|---|---|
| Materiaal | gesmede legering steel/35 CrMo met speciale thermische behandeling |
| Type | 25T 30T |
| Binnenlager | SKF, FAG |
| Toepassing | Bauer Soilmec IMT MAIT Casagrande Liebherr |
| Materiaal | Q355B+35CrMo+27SiMn |
|---|---|
| Outer Pipe Dimeter | 340mm-580mm |
| Length per section | 13m-18m |
| Drilling Depth | 36m-110m |
| Rated Torque | 120kn.m-400kn.m |
| Features | Non-slip handle, lightweight, durable |
|---|---|
| Application | Foundation Drilling |
| Usage | Tightening and loosening bolts and screws |
| Rig Model | BG24 /BG36/XR220/AF180/SR360 |
| Size | 200*200 |