| Materiaal | gietijzer |
|---|---|
| Brand | JIETAIHONGLI |
| Voorwaarde | - Goed. |
| Name | Pump |
| Toepassing | apparatuur |
| Name | Used piling rig |
|---|---|
| Drilling depth | 85 |
| Weight | 55T |
| Machine type | CAT336D |
| Voordeel | Hoge kwaliteit en fabrieksprijzen |
| Suitable brand | bauer, soilmec, liebherr, mait, tescar, imt, abi, sany, |
|---|---|
| naam | Bestuursbestuurder |
| material | Alloy steel |
| Warranty | 6 months |
| Color | Customized |
| Bolts number | 8-16 |
|---|---|
| Product name | casing |
| Material | Q345B |
| OD | OD1300mm |
| Length | 3m |
| Thickness | 40mm |
|---|---|
| Productnaam | behuizing beschermen |
| Material | Q345B |
| Overdosis | OD2000mm |
| Length | 1800mm |
| Bolts number | 8-16 |
|---|---|
| Product name | surface casing |
| Material | Q345B |
| OD | OD1200/1120mm |
| Length | 2m |
| Naam | vlakke teech |
|---|---|
| toepassing | het opstapelen van stichting |
| materiaal | Koolstofstaal, Wolframcarbide, 42CrMo |
| Procestype | Smeedstuk |
| Tanden | BFZ80 grondtanden, BFZ72-Grondtanden, de tanden van BFZ72 bauer |
| naam | platte tee |
|---|---|
| Toepassing | hei fundering |
| Materiaal | Koolstofstaal, wolfraamcarbide, 42CrMo |
| Tanden | BFZ80 Bodemtanden, BFZ72 Bodemtanden, BFZ72 bauertanden |
| Lichaamsmateriaal | 42CrMo + wolframcarbide |
| Productnaam | Gebruikt Opstapelt Installatie |
|---|---|
| Merk | CRRC |
| Model | 280 |
| Landingsgestel | CAT336D |
| Motor | KAT c-9 Elec-Injectie |
| Productnaam | Gebruikt Opstapelt Installatie |
|---|---|
| Merk | CRRC |
| Model | 280 |
| Landingsgestel | CAT336D |
| Motor | KAT c-9 Elec-Injectie |