| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Material | 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | Pulley wheel piling rig bore hole rotary drilling rig construction machine spares upper mast |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Material | 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
| Kleur | Op maat |
| Naverkoopservice | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud |
| Name | Key board for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig rotary head accessories |
| Naam | Gebruikt Opstapelt Installatie |
|---|---|
| Het boren Diepte | 58000 (MM.) |
| Gewicht | 78T |
| Machinetype | SR80C |
| Voordeel | Hoog - kwaliteit en fabrieksprijzen |
| Application | Foundation Drilling Hole Equipment |
|---|---|
| Motor | weichai |
| Max Drilling Depth | 62M |
| Max Drilling Diammeter | 1500mm |
| Brand | Zoomlion |
| Type | Kernvat |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | Yellow |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Type | Rock bucket |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | orange |
| OEM's | Beschikbaar |
| Oem/odm | Welcome |
| Type | Rock bucket |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | black |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Materiaal | gietijzer |
|---|---|
| application | machinery |
| Nominale druk | 31.5Mpa |
| Oem | available |
| toepassingslaag | Grond, aarde, rots, klei, modder, enz. |
| Type | Rock auger |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Kleur | Zwart |
| OEM's | Beschikbaar |
| Oem/odm | Welcome |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Productnaam | Rechte avegaar |
| Max. boorgediepte | 70m |
| Overdosis | 1600 mm |
| Teeth Number | 6 |