| Toepassing | Fundamenteel boorapparaat |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| Maximaal boorddiameter | 1500 mm |
| Brand | Soilmec |
| Type | Boren |
|---|---|
| Naam | Avegaaremmer |
| Kleur | Klantgerichte kleuren |
| Aantal stukken | 1 |
| Materiaal | hoog - kwaliteitskoolstofstaal |
| Application | Foundation Drilling Hole Machine |
|---|---|
| Motor | KAT |
| Drilling Depth | 20m-75m |
| Boringsdiameter | 400 mm-2500 mm |
| Brand | CRRC |
| Toepassing | Fundamenteel boorgat |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| Max Drilling Diammeter | 1500mm |
| Merken | Bodemmec |
| Application | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max. boorgediepte | 60m |
| Max Drilling Diammeter | 1600mm |
| Merken | Bodemmec |
| Application | Foundation Drilling Hole Equipment |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 60M |
| Max Drilling Diammeter | 2000mm |
| Brand | Soilmec |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Materiaal | 16Mn voor boorstuk; 16Mn/35CrMo voor kellybar; Q235 voor trimmiepijp |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | Rotary head sleeve booshfor rotary drilling rig construction machine parts piling rig rotary head accessories |
| Naam | Boringshulpmiddelen |
|---|---|
| Materiaal | Q355C |
| Toepassing | Buaer Soilmec die IMT Mait Casagrane installaties Kelly Bar opstapelen |
| Kelly Box | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| Verpakking Details | Houten geval |
| naam | Boorgereedschappen |
|---|---|
| Material | Q355C |
| Toepassing | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane pilaren Kelly Bar |
| Kelly Box | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| Verpakking Details | Houten geval |
| Naam | Gebruikt Opstapelt Installatie |
|---|---|
| Het boren Diepte | 30-60 |
| Gewicht | 50T |
| Machinetype | XR220 |
| Voordeel | Hoog - kwaliteit en fabrieksprijzen |