| Geschikt merk | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
|---|---|
| naam | Pomp |
| material | CAST IRON |
| Warranty | 6 months |
| Color | Customized |
| Material | cast iron |
|---|---|
| Merken | Rexroth |
| condition | Good |
| naam | reserveonderdelen voor heistellingen Planetaire zonnetandwielkast verloopstuk |
| Application | main winch rotary drilling rig |
| Naam | De bevochtigingslente |
|---|---|
| Materiaal | 60Si2Mn |
| Toepassing | Roterende de Boringsinstallatie van Bauer Soilmec Mait IMT |
| Voordeel | Hoog - kwaliteit en fabrieksprijzen |
| Hoogte | 480mm |
| Goede Naam | kogel tanden |
|---|---|
| Het Rapport van de machinestest | De boon van de legeringsboor |
| Materiaal | 40Cr |
| Toepassing | rotsavegaar/rotsemmer |
| Type | Vlakke tanden en kogeltanden, rolbeetje |
| Naam | De bevochtigingslente |
|---|---|
| Gewicht | 70KGS |
| Materiaal | 60Si2Mn |
| Voordeel | Hoog - kwaliteit en fabrieksprijzen |
| Hoogte | 410mm |
| Naam | De bevochtigingslente |
|---|---|
| Materiaal | 60Si2Mn |
| Hoogte | 410mm |
| Gewicht | 70KGS |
| Toepassing | Roterende de Boringsinstallatie van Bauer Soilmec Mait IMT |
| Voorwaarde | Gebruikt |
|---|---|
| Weight | 48T |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power type | Diesel |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| Max Drilling Diammeter | 1500mm |
| Brand | Soilmec |
| Naam | C31 rots teech |
|---|---|
| Uiteindemateriaal | wolframcarbide |
| Toepassing | Booremmer booravegaar |
| Procestype | Smeedstuk |
| Tanden | Kogeltanden/rotsbeetjes, zandbeetjes, rolbeetjes, haardplaten, proefbeetjes |
| Naam | het beetje van de rotsboring |
|---|---|
| Uiteindemateriaal | wolframcarbide |
| Toepassing | Booremmer booravegaar |
| Procestype | Smeedstuk |
| Tanden | Kogeltanden/rotsbeetjes, zandbeetjes, rolbeetjes, haardplaten, proefbeetjes |