| Materiaal | Q355C |
|---|---|
| Kelly Box | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| Naam | Roterend Boorrig foundation drilling belling bucket voor het Opstapelen van Machines breidt zich dro |
| Eigenschap | de vastgestelde boordiepte en haalt aan |
| Verpakking Details | klant |
| Toepassing | Stichtings Boorgat |
|---|---|
| Motor | KAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| Max Drilling Diammeter | 1500mm |
| Merk | Soilmec |
| Naam | De bevochtigingslente |
|---|---|
| Materiaal | 60Si2Mn |
| Toepassing | Roterende de Boringsinstallatie van Bauer Soilmec Mait IMT |
| Voordeel | Hoog - kwaliteit en fabrieksprijzen |
| Hoogte | 480mm |
| Naam | Boringshulpmiddelen |
|---|---|
| Materiaal | Q355C |
| Diammeter | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Toepassing | Buaer Soilmec die IMT Mait Casagrane installaties Kelly Bar opstapelen |
| Tanden | de rotsbeetjes/zand beten/sroller beetjes/haardplaten/proefbeetjes |
| Type | Boren |
|---|---|
| Pakket | geval |
| Aantal stukken | 1 |
| Materiaal | hoog - kwaliteitskoolstofstaal |
| Kelly Box Size | Facultatief, 200x200mm, 150x150mm of 130x130mm, enz. |
| Type | Boren |
|---|---|
| Pakket | geval |
| Aantal stukken | 1 |
| Materiaal | hoog - kwaliteitskoolstofstaal |
| Kelly Box Size | Facultatief, 200x200mm, 150x150mm of 130x130mm, enz. |
| naam | Boorstuk type B47K |
|---|---|
| Tip Material | tungsten carbide |
| Toepassing | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane pilaren Kelly Bar |
| Hardness | Max 1000Mpa |
| Teeth | Bullet teeth/rock bits, sand bits, roller bits, hobs, pilot bits |
| Application | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| Maximaal boorddiameter | 1500 mm |
| Brand | Soilmec |
| Toepassing | Stichtings Boorgat |
|---|---|
| Motor | KAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| Max Drilling Diammeter | 1500mm |
| merk | Bodemmec |
| Application | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| Maximaal boorddiameter | 1500 mm |
| Brand | Soilmec |