| Naam | Waterplaat |
|---|---|
| Materiaal | Q345 |
| Toepassing | Buaer Soilmec die IMT Mait Casagrane installaties Kelly Bar opstapelen |
| Grootte | 377 406 470 de behoefte van de 508 hoedenbar |
| Verpakking Details | Houten geval |
| Naam | Het type van Kelly Guide AF280 |
|---|---|
| Materiaal | Q345 |
| Toepassing | Buaer Soilmec die IMT Mait Casagrane installaties Kelly Bar opstapelen |
| Kleur | Aangepast |
| Verpakking Details | Houten Geval |
| Naam | Het type van boringsbeetje B47K-22 3050 |
|---|---|
| Uiteindemateriaal | wolframcarbide |
| Toepassing | Buaer Soilmec die IMT Mait Casagrane installaties Kelly Bar opstapelen |
| Hardheid | Maximum 1000Mpa |
| Tanden | Kogeltanden/rotsbeetjes, zandbeetjes, rolbeetjes, haardplaten, proefbeetjes |
| naam | vierkante hoedenbar |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Gebruik | De Boring van de stapelstichting |
| Verpakking Details | Doos |
| Levertijd | 5-8works dag |
| Naam | Lager |
|---|---|
| Materiaal | Legeringsstaal |
| Toepassing | Buaer Soilmec die IMT Mait Casagrane installaties Kelly Bar opstapelen |
| Grootte | 010 30 500 |
| Verpakking Details | Houten geval |
| Type | Booravegaar |
|---|---|
| Pakket | geval |
| Aantal stukken | 1 |
| Materiaal | hoog staal, - kwaliteitskoolstofstaal |
| Gebruik | de bouw van de stichtingsstapel |
| Type | Booravegaar |
|---|---|
| Pakket | geval |
| Aantal stukken | 1 |
| Materiaal | hoog staal, - kwaliteitskoolstofstaal |
| Gebruik | de bouw van de stichtingsstapel |
| Base | Selfmade |
|---|---|
| Engine | Deutz |
| Modle | SR70 |
| Max Drilling Depth | 77m |
| Maximaal boorddiameter | 2500 mm |
| Base | Selfmade |
|---|---|
| Engine | Deutz |
| Modellen | SR70 |
| Max Drilling Depth | 77m |
| Max Drilling Diammeter | 2500mm |
| Basis | KAT |
|---|---|
| Motor | KAT |
| Model | AF150 |
| Max Drilling Depth | 55m |
| Max Drilling Diammeter | 1500mm |