| Naam | De rotsemmer van boringshulpmiddelen |
|---|---|
| Materiaal | Q355C |
| Toepassing | Buaer Soilmec die IMT Mait Casagrane installaties Kelly Bar opstapelen |
| Diammeter | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Tanden | Kogeltanden/rotsbeetjes, zandbeetjes, rolbeetjes, haardplaten, proefbeetjes |
| Naam | Waterplaat |
|---|---|
| Materiaal | Q345 |
| Toepassing | het opstapelen van installaties Kelly Bar |
| Grootte | 377 406 470 de behoefte van de 508 hoedenbar |
| Verpakking Details | HOUTEN COMPUTER-AIDED SOFTWARE ENGINEERING |
| Naam | Boringsbeetje |
|---|---|
| Uiteindemateriaal | wolframcarbide |
| Toepassing | Buaer Soilmec die IMT Mait Casagrane installaties Kelly Bar opstapelen |
| Hardheid | Maximum 1000Mpa |
| Tanden | Kogeltanden/rotsbeetjes, zandbeetjes, rolbeetjes, haardplaten, proefbeetjes |
| Toepassing | Stichting die Gatenmateriaal opstapelen |
|---|---|
| Merk | JTHL |
| Model | OD419 |
| Materiaal | Q345B, 35CrMo, 27SiMn |
| Schuringsweerstand | Sterk |
| Naam | Het type van boringsbeetje B47K |
|---|---|
| Uiteindemateriaal | wolframcarbide |
| Toepassing | Buaer Soilmec die IMT Mait Casagrane installaties Kelly Bar opstapelen |
| Hardheid | Maximum 1000Mpa |
| Tanden | Kogeltanden/rotsbeetjes, zandbeetjes, rolbeetjes, haardplaten, proefbeetjes |
| Naam | Boringsbeetje |
|---|---|
| Uiteindemateriaal | Wolframcarbide |
| Toepassing | Buaer Soilmec die IMT Mait Casagrane installaties Kelly Bar opstapelen |
| Hardheid | Maximum 1000Mpa |
| Tanden | Kogeltanden/rotsbeetjes, zandbeetjes, rolbeetjes, haardplaten, proefbeetjes |
| Name | Drilling tools |
|---|---|
| Material | Q345B |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Diameter | 600mm-3000mm |
| Verpakking Details | Houten geval |
| Name | Power head of Rotary drilling rig |
|---|---|
| Material | Q345 |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Kleur | Op maat |
| Verpakking Details | houten geval |
| Name | Soil Drilling Bucket |
|---|---|
| Materiaal | Q345b |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Hoedendoos | Bauer 200 x 200 mm, Bauer 250 x 250 mm |
| Verpakking Details | houten geval |
| Name | Slewing Bearing |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Grootte | OD500MM |
| Type | or Customerized |