| Product Name | Interlocking And Frictional Kelly Bar |
|---|---|
| Element | 4 |
| De lengte van de eerste sectie | 13m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Toepassing | Postgatgraafmachine,groot kaliber pijl fundering pijl |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Geschikt merk | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | IMT Full Interlock Kelly Bar AF300Used For Drilling Rig OEM interlock column |
| Aantal afdelingen | 3/4/5 |
| Verpakking Details | klant |
| Naam | Boringshulpmiddelen |
|---|---|
| Materiaal | Q355C |
| Diammeter | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Toepassing | Buaer Soilmec die IMT Mait Casagrane installaties Kelly Bar opstapelen |
| Verpakking Details | Houten geval |
| Gebruik | funderingspaal |
|---|---|
| Product name | Friction Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 69m |
| Max Diammeter | 1500mm |
| Lock Type | Frictional |
| Naam | Boringshulpmiddelen |
|---|---|
| Materiaal | Q355C |
| Toepassing | Buaer Soilmec die IMT Mait Casagrane installaties Kelly Bar opstapelen |
| Diammeter | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Tanden | Kogeltanden/rotsbeetjes, zandbeetjes, rolbeetjes, haardplaten, proefbeetjes |
| Naam | De rotsemmer van boringshulpmiddelen |
|---|---|
| Materiaal | Q355C |
| Toepassing | Buaer Soilmec die IMT Mait Casagrane installaties Kelly Bar opstapelen |
| Diammeter | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Tanden | Kogeltanden/rotsbeetjes, zandbeetjes, rolbeetjes, haardplaten, proefbeetjes |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| Elementen | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| Garantie | 1 jaar, 6 maanden |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Naam | Boringshulpmiddelen |
|---|---|
| Materiaal | Q355C |
| Toepassing | Buaer Soilmec die IMT Mait Casagrane installaties Kelly Bar opstapelen |
| Diammeter | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Tanden | Kogeltanden/rotsbeetjes, zandbeetjes, rolbeetjes, haardplaten, proefbeetjes |
| naam | Waterplaat |
|---|---|
| Material | Q345 |
| Toepassing | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane pilaren Kelly Bar |
| Size | 377 406 470 508 kelly bar need |
| Verpakking Details | Houten geval |
| Product Name | 4 Sections Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Abrasion resistance | Strong |
| Lock Type | Interlocking |
| Toepassing | Fundamenteel boorgat |
| Length | Up to 80M |