| Aanvraag | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van elektrische voertuigen |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
| Type | of Op maat, Bucket Teeth, interlocking of wrijving kelly bar, Kelly Bar, emmer bits voor het boren |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Local Service Location | Malaysia |
| Naam | Eindverbinding |
|---|---|
| Materiaal | 35CrMo |
| Toepassing | Buaer Soilmec die IMT Mait Casagrane installaties Kelly Bar opstapelen |
| Grootte | 355 406 470 de behoefte van de 508 hoedenbar |
| Verpakking Details | Houten geval |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Materiaal | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn voor boorstuk; 16Mn/35CrMo voor kellybar; Q235 voor trimmiepijp |
| Kleur | Aangepast |
| Service na verkoop verleend | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud |
| Productnaam | boor Type in elkaar grijpende kelly bar voor heien |
| Applicathion | Voor het opstapelen van installaties voor boring in dichte zand, grint en rots |
|---|---|
| Hoedensecties | Hoedenbar 3-4 secties |
| Type | of Customerized, Emmertanden, het met elkaar verbinden of wrijvinghoedenbar, Kelly Bar, emmerbeetjes |
| Geschikte Installaties | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr, Casagrande en meer… |
| Lokale serviceplaats | Maleisië |
| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Kelly-secties | Kelly bar 3-4 secties |
| Type | or Customerized, Bucket Teeth, interlocking or friction kelly bar, Kelly Bar, bucket bits for drilling |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Plaats van de lokale dienst | Filippijnen |
| Naam | Lager |
|---|---|
| Materiaal | Legeringsstaal |
| Toepassing | Buaer Soilmec die IMT Mait Casagrane installaties Kelly Bar opstapelen |
| Grootte | 010 30 500 |
| Verpakking Details | Houten geval |
| Gebruik | Stichting Bored Stapelbouw |
|---|---|
| Productnaam | Wrijvingskelly bar |
| Max Drilling-diepte | 76m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Slottype | Wrijvings |
| Gebruik | Stichting Bored Stapelbouw |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max. boorgediepte | 72.5m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Lock Type | Frictional |
| Gebruik | Stichting Bored Stapelbouw |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max. boorgediepte | 69m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Type slot | Frictieve |
| Product Name | Attach Disc Spring Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Element | 3/4/5 |
| The First Section Length | 5-25m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Pressure form | Interlocking |