| productnaam | In elkaar grijpende en wrijvingsloze Kelly Bar |
|---|---|
| Element | 4 |
| De Eerste Sectielengte | 13m |
| Garantie | 1 jaar, 6 maanden |
| Toepassing | postgaten gravende machine, het Grote de stichting van de kaliberstapel pilling |
| Gebruik | Fundamentenhoopgat |
|---|---|
| Product name | Friction Kelly Bar 4 Elements 47 M |
| Max. boorgediepte | 47m |
| Max Diammeter | 500-3000mm |
| Type slot | Frictieve |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 89m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Type slot | Frictieve |
| Material | 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| naam | Kelly-gids voor roterende boormachine onderdelen bouwmachine onderdelen stapelmachine |
| Verpakking Details | klant |
| Materiaal | 16Mn voor boorstuk; 16Mn/35CrMo voor kellybar; Q235 voor trimmiepijp |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly guide for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| Verpakking Details | Klant |
| Materiaal | 16Mn voor boringsbeetje; 16Mn/35CrMo voor hoedenbar; Q235 voor tremiepijp |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Naam | hoedengids voor roterende van de de vervangstukkenbouw van de boringsinstallatie de machinedelen die |
| Verpakking Details | klant |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,Alloy steel |
| Color | Yellow or customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service |
| Condition | 100% new kelly bar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Materiaal | 16Mn voor boringsbeetje; 16Mn/35CrMo voor hoedenbar; Q235 voor tremiepijp |
| Kleur | Aangepast |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Naam | hoedengids voor roterende van de de vervangstukkenbouw van de boringsinstallatie de machinedelen die |
| Name | Bearing |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | OD600 |
| Type | of Customerized |
| Thickness | Customized |
|---|---|
| 64654 | 65456465 |
| 1564 | 5445 |
| Surface Treatment | Polishing |
| Color | Black |