| Plaats van Oorsprong | Shandong, China |
|---|---|
| Geschikt merk | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Naam | Van de de hoedenbar van SR220 OD445 van de Bouwmachines de kolom van de de Delenkoppeling |
| Verpakking Details | klant |
| Levertijd | 7 dagen |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Materiaal | 16Mn voor boringsbeetje; 16Mn/35CrMo voor hoedenbar; Q235 voor tremiepijp |
| Kleur | Aangepast |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Voorwaarde | 100%new |
| Plaats van oorsprong | Shandong, China |
|---|---|
| Geschikt merk | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Verpakking Details | klant |
| Levertijd | 7 dagen |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Geschikt merk | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Verpakking Details | klant |
| Levertijd | 7 dagen |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-5 sections |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Warranty | 6 months |
| Materiaal | Q345B,ST52.2,27SIMn,35CrMo met speciale warmtebehandeling |
|---|---|
| Productnaam | in elkaar grijpende kellybars |
| Applicatie | funderingsboring paalboorgat |
| Type | of op maat gemaakte, in elkaar grijpende of wrijvingskelly-bar |
| Boordiepte | 44m 55m |
| Gebruik | Stichtingsstapel |
|---|---|
| Productnaam | Wrijvingskelly bar |
| Max Drilling-diepte | 101m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Slottype | Wrijvings |
| Productnaam | Square Kelly Bar |
|---|---|
| Element | 3 |
| The First Section Length | 9m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Toepassing | Postgatgraafmachine,groot kaliber pijl fundering pijl |
| Naam | Lager |
|---|---|
| Materiaal | Legeringsstaal |
| Toepassing | Buaer Soilmec die IMT Mait Casagrane installaties Kelly Bar opstapelen |
| Grootte | 010 25 400 |
| Verpakking Details | Houten geval |
| Product Name | Square Kelly Bar |
|---|---|
| Elementen | 4 |
| The First Section Length | 10m |
| Garantie | 1 jaar, 6 maanden |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |