| Basis | KAT |
|---|---|
| Motor | KAT |
| MODEL | 280D |
| Max Drilling Depth | 85m |
| Max Drilling Diammeter | 2500mm |
| Basis | KAT |
|---|---|
| Motor | KAT |
| Model | AF150 |
| Max Drilling Depth | 55m |
| Max Drilling Diammeter | 1500mm |
| Basis | KAT 336D |
|---|---|
| Motor | KAT C9 |
| Boordiameter | 2m |
| De grootte van de hoedenbar | 508-6/508-4 |
| Voorwaarde | Gebruikt |
| Base | CAT 336D |
|---|---|
| Motor | Cat C9 |
| Drill diameter | 2m |
| De grootte van de hoedenbar | 508-6/508-4 |
| Condition | Used |
| Name | Used drilling rig |
|---|---|
| Drilling depth | 77m |
| Gewicht | 50 ton |
| Machine type | SR80C |
| Voordeel | Hoge kwaliteit en fabrieksprijzen |
| basis | CAT 336D 345 355 C365 |
|---|---|
| Engine | CAT C9 C13 C19 C15 |
| Drill diameter | 2m |
| Kelly bar size | 508-6/508-4 |
| Condition | Used |
| Verpakking Details | klant |
|---|---|
| Levertijd | 7 dagen |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 1000pcs/month |
| Plaats van herkomst | China |
| Productnaam | Vergrendeling / Fractieve Kelly Rod |
|---|---|
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn |
| Gewicht | 5-20t |
| Voorwaarde | Gebruikt |
|---|---|
| Gewicht | 71.5 ton |
| Type | SOILMECSR80C |
| Engine | CATC13 |
| Power(w) | 328KW |
| Condition | Used |
|---|---|
| Gewicht | 71.5 ton |
| Type | SOILMECSR80C |
| Engine | CATC13 |
| Vermogen ((w) | 328kW |