| Gebruik | Stichting Bored Stapelbouw |
|---|---|
| Product name | Customized Down the hole drill pipe |
| Max Drilling depth | 20m-120m |
| Maximale diameter | 2000 mm |
| Lock Type | interlocking |
| Condition | Used |
|---|---|
| Type | roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Warranty | 6 months |
| OD | 406mm |
| Condition | Used |
|---|---|
| Type | roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Warranty | 6 months |
| OD | 355mm |
| Productnaam | Vergrendeling / Fractieve Kelly Rod |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar, 6 maanden |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn |
| Weight | 5-20T |
| Type | Bucket voor bodemboren |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Kleur | Oranje |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Type | Boren |
|---|---|
| Package | SET |
| Aantal stukken | 1 |
| Material | high quality carbon steel |
| Kleur | Oranje |
| naam | Hoedendoos |
|---|---|
| Material | 35CrMo With heat treatment |
| Application | Bauer Soilmec Mait IMT Rotary Drilling Rig |
| Advantage | High quality and factory prices |
| Verpakking Details | Houten geval |
| Name | Kelly Box |
|---|---|
| Material | 35CrMo With special heat treatment |
| Application | Bauer Soilmec Mait IMT SR XR Rotary Drilling Rig |
| Advantage | High quality and factory prices |
| Verpakking Details | Houten geval |
| Type | Boren |
|---|---|
| Pakket | Doos |
| Aantal stukken | 1 |
| Materiaal | hoog - kwaliteitskoolstofstaal |
| Kleur | een andere kleuren |
| Condition | Used |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power type | Diesel |
| Warranty | 6 months |
| Verpakking Details | Aangepast |