| Type | open boorvat |
|---|---|
| Use | Rock Drilling Hole |
| Material | Q345B |
| Type machine | Boringsapparatuur |
| Certificering | ISO9001 |
| Naam | Boorrots en grondemmerhulpmiddelen |
|---|---|
| Materiaal | Q355C |
| Toepassing | Stichting die opstapelt de reserveonderdelen van de installatiesmachine boren |
| Diammeter | 500mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Tanden | Kogeltanden/rotsbeetjes, zandbeetjes, rolbeetjes, haardplaten, proefbeetjes |
| Naam | Boorrotsavegaar |
|---|---|
| Materiaal | Q355C |
| Toepassing | Stichting die opstapelt de reserveonderdelen van de installatiesmachine boren |
| Diammeter | 500mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Tanden | Kogeltanden/rotsbeetjes, zandbeetjes, rolbeetjes, haardplaten, proefbeetjes |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Casing |
| Max Diammeter | OD 6720-OD2880mm |
| Applied equipment | Rotary Piling & drilling machine |
| Materiaal | Q345b |
| Type | Rots Booremmer |
|---|---|
| Gebruik | Rots Boorgat |
| Materiaal | Q345B |
| Machinetype | Boormateriaal |
| Certificering | ISO9001 |
| Naam | Gebruikt Opstapelt Installatie |
|---|---|
| Het boren diepte | 2800 (MM.) |
| Gewicht | 78T |
| Machinetype | SR80C |
| voordeel | Hoog - kwaliteit en fabrieksprijzen |
| Type | Rock Drilling Bucket |
|---|---|
| Gebruik | Rots Boorgat |
| Material | Q345B |
| Type machine | Boringsapparatuur |
| Certificering | ISO9001 |
| Materiaal | Q355C |
|---|---|
| Toepassing | Stichting die opstapelt de reserveonderdelen van de installatiesmachine boren |
| Diammeter | 500mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Tanden | Kogeltanden/rotsbeetjes, zandbeetjes, rolbeetjes, haardplaten, proefbeetjes |
| Kelly Box | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| Materiaal | Q355C |
|---|---|
| Toepassing | Het opstapelen van Rig Drilling Hole Tools |
| Diammeter | 400mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Kelly Box | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| Naam | Boringshulpmiddelen die Emmer schoonmaken |
| Materiaal | Q355C |
|---|---|
| Toepassing | Het opstapelen van Rig Drilling Hole Tools |
| Diammeter | 400mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Kelly Box | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| Naam | De Open emmer van boringshulpmiddelen |