| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Square kelly bar |
| Max. boorgediepte | 77m |
| Max Diammeter | 2000mm |
| Type slot | Square Kelly Bar |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking kelly bar |
| Max Drilling depth | 70m |
| Max Diammeter | 1500mm |
| Lock Type | interlocking kelly bar |
| Productnaam | OD355 x4 x9m Kelly Bar met vergrendeling |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 31.5M |
| Max Torque | 150kNm |
| Element | 4 |
| The First Section Length | 9m |
| Gebruik | Hoge snelheidswegenbouw die Gat opstapelen |
|---|---|
| Productnaam | OD406mm Rots het Met elkaar verbinden en Wrijvingskelly bar |
| Max Drilling-diepte | 60m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Slottype | Volledige Inmterlocking |
| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Kelly-secties | Kelly bar 3-5 secties |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Geschikte rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr, Casagrande en meer... |
| Verpakking Details | Pakketopties: Norm Verpakking & het Verschepen: Pallet met plastic film |
| Gebruik | Stichting Bored Stapelbouw |
|---|---|
| Productnaam | In elkaar grijpende Kelly-bar |
| Max Drilling Depth | 77m |
| Max Diammeter | 2900mm |
| Slottype | Het met elkaar verbinden |
| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-5 sections |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Geschikte rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr, Casagrande en meer... |
| Plaats van de lokale dienst | Filippijnen |
| Goederennaam | In elkaar grijpende Kelly-bar |
|---|---|
| Gebruik | de stichting droeg stapelmateriaal sapres |
| Lengte | 825m |
| Secties | 3-41 |
| Buismateriaal | Buis van het legerings de naadloze staal, Naadloze de hoedenbar van het legeringsstaal |
| Usage | Foundation Pile Hole |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Product Name | Rotary Piling Rig Attachment Drilling Tools Kelly Rod BG36 OD419 X4X17m For Rock Layer |
| Type | Vergrendeling / wrijving |
| Boringdiepte | 20120m |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Productnaam | Boor- en boorapparatuur bevestiging Kelly Rod B250 4X15m Interlock & Frictional |
| Drilling Depth | 10-71m |
| Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| Torque | 200kNm |