| Gebruik | Vond een de hulpmiddelengehechtheid van de tionboring |
|---|---|
| Productnaam | Roterende de hoedenbar van Lijstkelly bushing kelly rod |
| Max Drilling Diammeter | 2500mm |
| Merk | Jietaihongli |
| Materiaal | Q345B, r27SiMn, 35CrMo met speciale thermische behandeling |
| name | drilling kelly bar |
|---|---|
| brand | customized |
| delivery time | 7days for 5set kelly bar |
| price | we are factory for kelly bar |
| color | customized |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Materiaal | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn voor boorstuk; 16Mn/35CrMo voor kellybar; Q235 voor trimmiepijp,Logeerd sta |
| Naverkoopservice | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud |
| Condition | 100%new |
| Name | Bauer style kelly bar customer color blue |
| Plaats van Oorsprong | Shandong, China |
|---|---|
| Geschikt merk | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| naam | roterende installatievervangstukken die hoedenbar voor roterende opstapelende installatie boren |
| Sleutelwoord | hoedenbar die installatie opstapelen |
| Verpakking Details | klant |
| Applicathion | Voor het opstapelen van installaties voor boring in dichte zand, grint en rots |
|---|---|
| Hoedensecties | Hoedenbar 3-5 secties |
| Type | Met elkaar verbindende de hoedenbar van /friction /combined |
| Geschikte Installaties | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr, Casagrande en meer… |
| Voordeel | Hoog - kwaliteit en fabrieksprijzen, zes-Zeer belangrijke ontwerp en delen met ingevoerd materiaal |
| Gebruik | Het opstapelen van Rig Drilling Hole Construction |
|---|---|
| Productnaam | Kelly Bar |
| Max Drilling-diepte | 40m |
| Max Diammeter | 2000mm |
| Slottype | Interlocking& Wrijvings |
| Gebruik | De Hulpmiddelen van de stichtingsboring |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | De Hulpmiddelen van de stichtingsboring Kelly Bar 4X13m voor het Boren van Materiaal Soilmec SR60/SR |
| Type | Het met elkaar verbinden/Wrijvings |
| Het boren diepte | 20120m |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Materiaal | Q345B,35CrMo,27SiMn |
| Kleur | Op maat, geel of op maat |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas |
| Application | Bauer Sany XCMG Rotary Drilling Rig,Rock drilling |
| Usage | Foundation Pile Hole |
|---|---|
| Product Name | Foundation Engineering Drilling Machine Interlocking And Frictional Rotary Drilling Rig Kelly Bar 4x15m |
| Type | Interlocking / Frictional/combined |
| Boringdiepte | 40 tot 120 m |
| Boringsdiameter | 6003000mm |
| Gebruik | Roterende opstapmachine |
|---|---|
| Product Name | Customized Drilling Tools Piling Rig Attachment Kelly Rod Kelly Bar BG28 OD419x4x19m |
| Type | Vergrendeling / wrijving / gecombineerd |
| Drilling Depth | 10-71m |
| Boringsdiameter | 4003000mm |