| Gebruik | Het roterende Opstapelen zich Rig Attachment |
|---|---|
| Productnaam | Telescopisch Met elkaar verbindend Kelly Rod Roterend Boorrig kelly bar |
| Het boren diepte | 20100M |
| Het boren Diammeter | 4003000mm |
| Toepassing | Rotsboring, het Grote de stichting van de kaliberstapel pilling |
| Gebruik | Het roterende Opstapelen zich Rig Attachment |
|---|---|
| Productnaam | Kelly Bar OD440mm |
| Het boren Diepte | 10100m |
| Het boren Diammeter | 3003000mm |
| Advange | Fabriek |
| Verpakking Details | schuimfilmplastiek |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 150 |
| Plaats van herkomst | Shandong China |
| Merknaam | JTHL |
| Verpakking Details | door PE film |
|---|---|
| Betalingscondities | Western Union, MoneyGram, T/T, L/C, |
| Levering vermogen | 5SETS/WEEKS |
| Plaats van herkomst | shouguang stad, shandong, china; |
| Name | Bauer Type Swivel joint |
|---|---|
| Material | forged alloy steel/35 CrMo With special heat treatment |
| Type | 25T 30T |
| Inner Bearing | SKF,FAG |
| Application | Bauer Soilmec IMT MAIT Casagrande Liebherr |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| name | friction kelly bar drilling |
| keyword | friction kelly bar drilling |
| Verpakking Details | Klant |
| Type | interlocking or friction kelly bar |
|---|---|
| Procuct Name | Mechanical Lock Type Drilling kelly Bar |
| Boringdiepte | 1060m |
| Number Of Sections | 3-6sections |
| Type verwerking | Warmbehandeling en smeden |
| Gebruik | Stichting Bored Stapelbouw |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Rotary Drilling Rig Kelly Bar OD440mm |
| Drilling Depth | 10-100m |
| Boringsdiameter | 300-3000 mm |
| Advange | Factory |
| Plaats van Oorsprong | Shandong, China |
|---|---|
| Geschikt merk | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| naam | bauer het boormateriaal van de hoedenbar van boringsinstallatie |
| Sleutelwoord | het boormateriaal van de hoedenbar |
| Verpakking Details | klant |