| Gebruik | De Hulpmiddelen van de stichtingsboring |
|---|---|
| garantie | 1 jaar |
| Productnaam | De Hulpmiddelen van de stichtingsboring Kelly Bar 4X13m voor het Boren van Materiaal Soilmec SR60/SR |
| Type | Het met elkaar verbinden/Wrijvings |
| Het boren diepte | 20120m |
| Gebruik | Fundamentenhoopgat |
|---|---|
| Product Name | Foundation Engineering Drilling Machine Interlocking And Frictional Rotary Drilling Rig Kelly Bar 4x15m |
| Type | Interlocking / Frictional/combined |
| Boringdiepte | 40 tot 120 m |
| Drilling Diammeter | 600-3000mm |
| Gebruik | Stichtings Boorgat |
|---|---|
| garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Met elkaar verbindend Kelly Bar & Wrijving Kelly Bar voor Zand/Grint de laag van /Rock het drillling |
| Type | Het met elkaar verbinden/Wrijvings |
| Het boren diepte | 20120m |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Construction Drilling Tools Quality Guarantee Kelly Bar |
| Type | Interlocking / Frictional/combined |
| Drilling Depth | 40-120m |
| Drilling Diammeter | 600-3000mm |
| naam | vierkante hoedenbar |
|---|---|
| materiaal | Q345B |
| Gebruik | De Boring van de stapelstichting |
| Secties | 1-3 |
| Installatiemerk | hitachikobelco |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Deep Foundation Kelly Bar |
| Type | Vergrendeling / wrijving / gecombineerd |
| Drilling Depth | 30-110m |
| Boringsdiameter | 4003000mm |
| Gebruik | Roterende opstapmachine |
|---|---|
| Product Name | Kelly Bar 419/4/36m |
| Type | Interlocking / Frictional/combined |
| Drilling Depth | 30-110m |
| Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| Materiaal | Q345B, 35CrMo, 27SiMn |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Voorwaarde | 100%new |
| Het boren diepte | 20120m |
| Verwerkingstype | Hete behandeling en smeedstuk |
| Gebruik | Het Gat van de stichtingsstapel |
|---|---|
| productnaam | De Boringsmachine van de stichtingstechniek het Met elkaar verbinden en Wrijvings Roterend Boorrig k |
| Type | Het met elkaar verbinden/Wrijvings/gecombineerd |
| Het boren Diepte | 40120m |
| Het boren Diammeter | 6003000mm |
| Gebruik | Roterende opstapmachine |
|---|---|
| Product Name | Construction Drilling Tools Quality Guarantee Kelly Bar |
| Type | Vergrendeling / wrijving / gecombineerd |
| Drilling Depth | 40-120m |
| Drilling Diammeter | 600-3000mm |