| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Verpakking Details | Klant |
| Levertijd | 7 dagen |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Materiaal | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn voor boringsbeetje; 16Mn/35CrMo voor hoedenbar; Q235 voor tremiepijp |
| Kleur | Aangepast |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Productnaam | met elkaar verbindende de hoedenbar van boorbauer type voor zich het Opstapelen |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Materiaal | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn voor boringsbeetje; 16Mn/35CrMo voor hoedenbar; Q235 voor tremiepijp |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Productnaam | met elkaar verbindende de hoedenbar van boorbauer type voor zich het Opstapelen |
| Toepassing | Stichting boorgat apparatuur |
| Gebruik | Stichting Bored Stapelbouw |
|---|---|
| Productnaam | Wrijvingskelly bar |
| Max Drilling-diepte | 63m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Elementen | 4/5/6 |
| Gebruik | Het roterende Opstapelen zich Rig Attachment |
|---|---|
| Productnaam | Van de de Hulpmiddelenkwaliteit van de bouwboring de Bar van de de Waarborghoed |
| Type | Het met elkaar verbinden/Wrijvings/gecombineerd |
| Het boren diepte | 40120m |
| Het boren Diammeter | 6003000mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Materiaal | Q345B, 35CrMo, 27SiMn |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Productnaam | Kelly Bars voor Casagrande-Installatie |
| Toepassing | stichting het opstapelen zich |
| Plaats van Oorsprong | Shandong, China |
|---|---|
| Geschikt merk | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| naam | de met elkaar verbindende van de bouwmachines van de hoedenbar delen van de de boringsinstallatie |
| Sleutelwoord | In elkaar grijpende Kelly-bar |
| Verpakking Details | klant |
| naam | Lager |
|---|---|
| Materiaal | Legeringsstaal |
| Toepassing | Buaer Soilmec die IMT Mait Casagrane installaties Kelly Bar opstapelen |
| Grootte | 010 25 400 |
| Verpakking Details | houten geval |
| garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Materiaal | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn voor boringsbeetje; 16Mn/35CrMo voor hoedenbar; Q235 voor tremiepijp |
| Kleur | Aangepast |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Productnaam | sr150 sr200 sr238,sr285 sr405 in elkaar grijpende kelly bar Bauer Soilmec IMT XCMG SANY ZOOMLION SAN |
| Gebruik | Hoge snelheidswegenbouw die Gat opstapelen |
|---|---|
| Productnaam | OD482 mm-Rots het Met elkaar verbinden en Wrijvingskelly bar |
| Max Drilling-diepte | 100m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Slottype | Volledige Inmterlocking |