| Applicathion | piling rigs for drilling |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Warranty | 5 months |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 24m-118m |
| Max Diammeter | 508mm |
| Lock Type | interlocking |
| Product Name | Drilling Kelly Bar 508/440mm Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Elements | 3/4/5 |
| Drilling Depth | 80M |
| Torsen | 500 kNm |
| Gebruik | Stapelfundamenten, stapelingen, opstapelingen, opstapelingen |
| Gebruik | De hulpmiddelengehechtheid van de stichtingsboring |
|---|---|
| Productnaam | Roterende de hoedenbar van Lijstkelly bushing kelly rod |
| Het boren Diepte | 2080m |
| Het boren Diammeter | 5003000mm |
| Merk | Jietaihongli |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Materiaal | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn voor boringsbeetje; 16Mn/35CrMo voor hoedenbar; Q235 voor tremiepijp, Le |
| Kleur | Aangepast, Geel of aangepast |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Productnaam | Bar van de de koppelingshoed van de Bauerstijl de harde voor de installatie van de de bodempijp van |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Voorwaarde | 100%new |
| Verwerkingstype | Smeedstuk |
| Verpakking Details | klant |
| Levertijd | 7 dagen |
| Plaats van Oorsprong | Shandong, China |
|---|---|
| Geschikt merk | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Naam | Grote grote slot ultra-duurzame zeer belangrijke lijst speciaal voor de bar die van de de pijphoed v |
| Verpakking Details | klant |
| Levertijd | 7 dagen |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Materiaal | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn voor boorstuk; 16Mn/35CrMo voor kellybar; Q235 voor trimmiepijp,Logeerd sta |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Productnaam | Bauer stijl kelly bar klant kleur blauw |
| Application | Bauer Sany XCMG Rotary Drilling Rig |
| Gebruik | De hulpmiddelengehechtheid van de stichtingsboring |
|---|---|
| Productnaam | SWDM 160 die /200/220/260 installaties en wrijvingshoedenbars opstapelen die met elkaar verbinden |
| Het boren Diammeter | 4002500mm |
| Merk | Jietaihongli |
| Materiaal | Q345B, r27SiMn, 35CrMo met speciale thermische behandeling |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Materiaal | 16Mn voor boringsbeetje; 16Mn/35CrMo voor hoedenbar; Q235 voor tremiepijp |
| Kleur | Aangepast |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Naam | De eind gezamenlijke versterkende installatie voor hoedenbar die installatie opstapelen droeg van de |