| garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Materiaal | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn voor boringsbeetje; 16Mn/35CrMo voor hoedenbar; Q235 voor tremiepijp |
| Kleur | Aangepast |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Productnaam | met elkaar verbindende de hoedenbar van boorbauer type voor zich het Opstapelen |
| garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Materiaal | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn voor boringsbeetje; 16Mn/35CrMo voor hoedenbar; Q235 voor tremiepijp |
| Kleur | Aangepast |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Productnaam | met elkaar verbindende de hoedenbar van boorbauer type voor zich het Opstapelen |
| garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Materiaal | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn voor boringsbeetje; 16Mn/35CrMo voor hoedenbar; Q235 voor tremiepijp |
| Kleur | Aangepast |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Productnaam | met elkaar verbindende de hoedenbar van boorbauer type voor zich het Opstapelen |
| Materiaal | Q345B,16Mn voor boor; 16Mn/35CrMo voor kellybar; Q235 voor tremiepijp |
|---|---|
| Productnaam | BG36 Roterend booreiland Onderdelen boorgereedschap Kelly Bar |
| Sollicitatie | paalfundering pillen |
| Type | of op maat gemaakte, in elkaar grijpende of wrijvingskelly-bar |
| Boordiepte | 24-75m |
| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Kelly-secties | Kelly bar 3-5 secties |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Voordeel | Hoge kwaliteit en fabrieksprijzen, zes-sleutelontwerp en onderdelen met geïmporteerd materiaal |
| Applicathion | Voor het opstapelen van installaties voor boring in dichte zand, grint en rots |
|---|---|
| Hoedensecties | Hoedenbar 3-5 secties |
| Type | Met elkaar verbindende de hoedenbar van /friction /combined |
| Geschikte Installaties | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr, Casagrande en meer… |
| Garantie | 6 maanden |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Materiaal | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn voor boringsbeetje; 16Mn/35CrMo voor hoedenbar; Q235 voor tremiepijp |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Productnaam | met elkaar verbindende de hoedenbar van boorbauer type voor zich het Opstapelen |
| Toepassing | Stichting boorgat apparatuur |
| Gebruik | Stichtingsstapel |
|---|---|
| Productnaam | Wrijvingskelly bar |
| Max Drilling-diepte | 101m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Slottype | Wrijvings |
| Productnaam | Vierkant Kelly Bar |
|---|---|
| Element | 3 |
| De Eerste Sectielengte | 9m |
| Garantie | 1 jaar, 6 maanden |
| Toepassing | postgaten gravende machine, het Grote de stichting van de kaliberstapel pilling |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Materiaal | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn voor boringsbeetje; 16Mn/35CrMo voor hoedenbar; Q235 voor tremiepijp |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Productnaam | met elkaar verbindende de hoedenbar van boorbauer type voor zich het Opstapelen |
| Toepassing | Stichting boorgat apparatuur |