| Type | interlocking / friction kelly bar/combined kelly bar |
|---|---|
| Procuct Name | Interlocking Kelly Bar Rotary Drilling Rig Kelly Bar OD470x4x17m |
| Boringdiepte | 30 tot 110 m |
| Aantal afdelingen | 3-6deeltjes |
| Color | Customized |
| Gebruik | Het Gat van de stichtingsstapel |
|---|---|
| Productnaam | Wrijving Kelly Bar |
| Max Drilling-diepte | 10120m |
| Max Diammeter | 5003000mm |
| Slottype | Wrijvings |
| Gebruik | Stichting Bored Stapelbouw |
|---|---|
| Productnaam | Wrijvingskelly bar |
| Max Drilling-diepte | 83m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Slottype | Wrijvings |
| Gebruik | Stichtingsstapel |
|---|---|
| Productnaam | Wrijvingskelly bar |
| Max Drilling-diepte | 63m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Slottype | Wrijvings |
| Usage | Foundation Pile Hole |
|---|---|
| Productnaam | Fundament Engineering Boormachine Interlocking And Frictional Rotary Drilling Rig Kelly Bar 4x15m |
| Type | Interlocking / Frictional/combined |
| Drilling Depth | 40-120m |
| Drilling Diammeter | 600-3000mm |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Productnaam | Roterende boormachine Kelly Bar OD440mm |
| Drilling Depth | 10-100m |
| Boringsdiameter | 300-3000 mm |
| Advange | Factory |
| Gebruik | Het roterende Opstapelen zich Rig Attachment |
|---|---|
| Productnaam | Van de de Hulpmiddelenkwaliteit van de bouwboring de Bar van de de Waarborghoed |
| Type | Het met elkaar verbinden/Wrijvings/gecombineerd |
| Het boren Diepte | 40120m |
| Het boren Diammeter | 6003000mm |
| Usage | Foundation Construction Equipment Spares |
|---|---|
| Productnaam | Roterende boormachine Kelly Bar OD440mm |
| Drilling Depth | 20-100m |
| Boringsdiameter | 5003000mm |
| Torque | 100-500kNm |
| Gebruik | stichtingsstapel |
|---|---|
| productnaam | de bar van de wrijvinghoed |
| Max Drilling Depth | 69m |
| Max Diammeter | 1500mm |
| slottype | Wrijvings |
| Name | Bearing |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Toepassing | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane pilaren Kelly Bar |
| Size | OD200-2000mm |
| Verpakking Details | Houten geval |