| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Piling Rig Spares Telescopic Kelly Bar |
| Drilling Depth | 10-100m |
| Drilling Diammeter | 300-3000mm |
| Advange | Factory |
| Gebruik | Rotary Piling Rig Kelly Rod |
|---|---|
| Product Name | Construction Drilling Tools Quality Guarantee Kelly Bar |
| Type | Vergrendeling / wrijving / gecombineerd |
| Drilling Depth | 40-120m |
| Boringsdiameter | 6003000mm |
| Naam | De houder van de hulpmiddelentanden van de rotsboring voor roterende boringsinstallatie die de barve |
|---|---|
| Pakket | Doos |
| Aantal stukken | 400pcs |
| Materiaal | hoog - kwaliteitskoolstofstaal |
| Verpakking Details | klant |
| naam | Het zwenkende Dragen |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | OD500 |
| Type | of Customerized |
| garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Materiaal | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn voor boringsbeetje; 16Mn/35CrMo voor hoedenbar; Q235 voor tremiepijp |
| Kleur | Aangepast |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Productnaam | met elkaar verbindende de hoedenbar van boorbauer type voor zich het Opstapelen |
| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
| Type | or Customerized, Bucket Teeth, interlocking or friction kelly bar, Kelly Bar, bucket bits for drilling |
| Geschikte rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr, Casagrande en meer... |
| Plaats van de lokale dienst | Maleisië, Filippijnen |
| Naam | Eindverbinding |
|---|---|
| Materiaal | 35CrMo |
| Toepassing | Buaer Soilmec die IMT Mait Casagrane installaties Kelly Bar opstapelen |
| Grootte | 355 406 470 de behoefte van de 508 hoedenbar |
| Verpakking Details | Houten geval |
| garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Materiaal | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn voor boringsbeetje; 16Mn/35CrMo voor hoedenbar; Q235 voor tremiepijp |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Productnaam | met elkaar verbindende de hoedenbar van boorbauer type voor zich het Opstapelen |
| Toepassing | Bauer Sany XCMG roterende boorinstallatie, rotsboren |
| garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Materiaal | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn voor boringsbeetje; 16Mn/35CrMo voor hoedenbar; Q235 voor tremiepijp |
| Kleur | Aangepast |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Productnaam | sr150 sr200 sr238,sr285 sr405 in elkaar grijpende kelly bar Bauer Soilmec IMT XCMG SANY ZOOMLION SAN |
| Warranty | 6 months |
|---|---|
| Materiaal | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn voor boorstuk; 16Mn/35CrMo voor kellybar; Q235 voor trimmiepijp |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Productnaam | sr150 sr200 sr238, sr285 sr405 vergrendelde kelly bar Bauer Soilmec IMT XCMG SANY ZOOMLION SANWARD |