| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Materiaal | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn voor boringsbeetje; 16Mn/35CrMo voor hoedenbar; Q235 voor tremiepijp |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Productnaam | met elkaar verbindende de hoedenbar van boorbauer type voor zich het Opstapelen |
| Toepassing | Stichting boorgat apparatuur |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Materiaal | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn voor boringsbeetje; 16Mn/35CrMo voor hoedenbar; Q235 voor tremiepijp |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Gebruik | Bauer ,Soilmec IMT Mait Casagrande Liebherr ,,, |
| Kelly doos maat | 130 * 130 mm, 150 * 150 mm, 200 * 200 mm, 250 * 250 mm; |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Materiaal | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn voor boringsbeetje; 16Mn/35CrMo voor hoedenbar; Q235 voor tremiepijp |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Productnaam | met elkaar verbindende de hoedenbar van boorbauer type voor zich het Opstapelen |
| Toepassing | Stichting boorgat apparatuur |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Materiaal | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn voor boringsbeetje; 16Mn/35CrMo voor hoedenbar; Q235 voor tremiepijp |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Productnaam | met elkaar verbindende de hoedenbar van boorbauer type voor zich het Opstapelen |
| Toepassing | Stichting boorgat apparatuur |
| Gebruik | Stichting Bored Stapelbouw |
|---|---|
| Productnaam | Wrijvingskelly bar |
| Max Drilling-diepte | 63m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Slottype | Wrijvings |
| Gebruik | Stichtingsstapel |
|---|---|
| Productnaam | Wrijvingskelly bar |
| Max Drilling-diepte | 89m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Slottype | Wrijvings |
| Gebruik | Stichtingsstapel |
|---|---|
| Productnaam | Wrijvingskelly bar |
| Max Drilling-diepte | 40m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Slottype | Wrijvings |
| Gebruik | Stichtingsstapel |
|---|---|
| Productnaam | Wrijvingskelly bar |
| Max Drilling-diepte | 40m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Slottype | Wrijvings |
| Applicathion | Voor het opstapelen van installaties voor boring in dichte zand, grint en rots |
|---|---|
| Hoedensecties | Hoedenbar 3-5 secties |
| Type | Met elkaar verbindende de hoedenbar van /friction /combined |
| Geschikte Installaties | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr, Casagrande en meer… |
| Voordeel | Hoog - kwaliteit en fabrieksprijzen, zes-Zeer belangrijke ontwerp en delen met ingevoerd materiaal |
| Usage | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Productnaam | Interlocking Kelly Bar & Friction Kelly Bar voor het boren van zand / grind / rotslagen |
| Type | Vergrendeling / wrijving |
| Drilling depth | 20-120m |