| Materialen | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn voor boorstuk; 16Mn/35CrMo voor kellybar; Q235 voor trimmiepijp, legerin |
|---|---|
| Warranty | 1 year |
| Color | Customized, Yellow or customized, Gray, Yellow kelly bar, yellow or other |
| Application | Bauer Sany XCMG Rotary Drilling Rig, Rock drilling, post hole digging machine, underground mining teeth, Large caliber pile foundation pilling |
| Condition | 100%new, New, 100% new kelly bar |
| Product Name | Drilling Rig Kelly Bar Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| The First Section Diammeter | 440mm |
| Max Drilling Depth | 80M |
| Torque | 400kNm |
| Usage | Pile foundation Drilling Hole Equipment Spares |
| Gebruik | Hoge snelheidswegenbouw die Gat opstapelen |
|---|---|
| Productnaam | OD482 mm-Rots het Met elkaar verbinden en Wrijvingskelly bar |
| Max Drilling-diepte | 100m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Slottype | Volledige Inmterlocking |
| Gebruik | Bouw die Gat opstapelen |
|---|---|
| Productnaam | Met elkaar verbindend Kelly Bar |
| Max Drilling-diepte | 30m |
| Max Diammeter | 1500mm |
| Slottype | Inmterlocking |
| Naam | Bauertype Kelly Box 200*200 |
|---|---|
| Materiaal | 35CrMo met speciale thermische behandeling |
| Toepassing | Roterende de Boringsinstallatie van SR XR van Bauersoilmec Mait IMT |
| Voordeel | Hoog - kwaliteit en fabrieksprijzen |
| Kleur | Aangepast |
| Naam | Eindverbinding |
|---|---|
| Materiaal | 35CrMo |
| Toepassing | Buaer Soilmec die IMT Mait Casagrane installaties Kelly Bar opstapelen |
| Grootte | 355 406 470 de behoefte van de 508 hoedenbar |
| Verpakking Details | Houten geval |
| garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Materiaal | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn voor boringsbeetje; 16Mn/35CrMo voor hoedenbar; Q235 voor tremiepijp |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Productnaam | met elkaar verbindende de hoedenbar van boorbauer type voor zich het Opstapelen |
| Toepassing | Bauer Sany XCMG roterende boorinstallatie, rotsboren |
| Warranty | 1year,unavailable, |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe, Alloy steel |
| Naverkoopservice | Videotechnische ondersteuning |
| Product name | Unicorn drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Ba |
| Garantie | 1 jaar, niet beschikbaar. |
|---|---|
| Color | customized |
| Material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe, Alloy steel |
| After-sales service provided | Video technical support |
| Product name | Unicorn drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Ba |
| Warranty | 1year,unavailable, |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe, Alloy steel |
| After-sales service provided | Video technical support |
| Product name | Unicorn drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Ba |