| Gebruik | Het Gat van de stichtingsstapel |
|---|---|
| Productnaam | Met elkaar verbindend Kelly Bar |
| Max Drilling-diepte | 120m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Slottype | Interlocking& Wrijvings |
| Product Name | 4 Sections Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Abrasion resistance | Strong |
| Lock Type | Interlocking |
| Toepassing | Fundamenteel boorgat |
| Length | Up to 80M |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking kelly bar |
| Max. boorgediepte | 60m |
| Maximale diameter | 1200 mm |
| Lock Type | interlocking kelly bar |
| Productnaam | Bouw Lift Joint Kelly Bar |
|---|---|
| Material | High Quality Seamless Steel Tube |
| Max Drilling Depth | 70M |
| Max Torque | 480kNm |
| Usage | Rotary Piling Drilling Hole Rig Spares |
| Productnaam | OD394 x4 x16m Kelly Bar met vergrendeling |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 59.5M |
| Maximaal koppel | 280 kNm |
| Element | 4 |
| The First Section Length | 16m |
| Product Name | OD419x3 x12.5m Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Max. boorgediepte | 34m |
| Max Torque | 150kNm |
| Element | 3 |
| The First Section Length | 12.5m |
| Productnaam | OD355x4x12m Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 43M |
| Maximaal koppel | 180 kNm |
| Element | 4 |
| De lengte van de eerste sectie | 12 m |
| Gebruik | Het roterende Opstapelen zich Rig Drilling |
|---|---|
| Productnaam | OD560mm Rots het Met elkaar verbinden en Wrijvingskelly bar |
| Max Drilling-diepte | 120m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Buistype | Naadloze Ronde Staalbuis |
| Gebruik | Stichtingsstapel |
|---|---|
| Productnaam | Gecombineerd Met elkaar verbindend Kelly Bar |
| Max Drilling-diepte | 120m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Slottype | Interlocking& Wrijvings |
| Gebruik | Het Gat van de stichtingsstapel |
|---|---|
| Productnaam | Met elkaar verbindend Kelly Bar |
| Max Drilling-diepte | 120m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Slottype | Interlocking& Wrijvings |