| Gebruik | Stichtingsstapel |
|---|---|
| Productnaam | Wrijving Kelly Bar |
| Max Drilling-diepte | 101m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Slottype | Wrijvings |
| Gebruik | Bored Stapelbouw |
|---|---|
| Productnaam | Wrijving Kelly Bar |
| Max Drilling-diepte | 54m |
| Max Diammeter | 1500mm |
| Slottype | Wrijvings |
| Gebruik | Stichting Bored Stapelbouw |
|---|---|
| Productnaam | Wrijvingskelly bar |
| Max Drilling Depth | 32m150m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Slottype | Wrijvings |
| Gebruik | Stichting Bored Stapelbouw |
|---|---|
| Productnaam | Wrijvingskelly bar |
| Max Drilling-diepte | 86m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Slottype | Wrijvings |
| Gebruik | Stichting Bored Stapelbouw |
|---|---|
| Productnaam | Wrijvingskelly bar |
| Max Drilling-diepte | 69m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Slottype | Wrijvings |
| Product Name | Friction Kelly Bar |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 70m |
| Maximaal koppel | 280 kNm |
| Elementen | 4 |
| The First Section Length | 16m |
| Naam | De schijflente |
|---|---|
| Materiaal | 60Si2Mn |
| Type | Schijf |
| Toepassing | Bauer Rigs Kelly Bar |
| Verpakking Details | Houten geval |
| Name | Terminal Joint |
|---|---|
| Material | 35CrMo |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | 355 406 470 508 kelly bar need |
| Verpakking Details | Houten geval |
| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Materiaal | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn voor boringsbeetje; 16Mn/35CrMo voor hoedenbar; Q235 voor tremiepijp |
| kleur | Aangepast |
| Toepassing | Bauer Sany XCMG roterende boorinstallatie, rotsboren |
| Type | Customerized, het met elkaar verbinden of wrijvinghoedenbar, Kelly Bar |
| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Materiaal | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn voor boringsbeetje; 16Mn/35CrMo voor hoedenbar; Q235 voor tremiepijp |
| Kleur | Aangepast |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Toepassing | Roterende de Boringsinstallatie van Bauer Sany XCMG, Rotsboring |