| Gebruik | Stichting die Gat opstapelen |
|---|---|
| Productnaam | OD377/4/12m het Met elkaar verbinden en Wrijvingskelly bar |
| Max Drilling-diepte | 46.5 |
| Max Diammeter | 2000mm |
| Buistype | Naadloze Ronde Staalbuis |
| Gebruik | Het roterende Opstapelen zich Rig Drilling |
|---|---|
| Productnaam | 355 met elkaar verbindend Kelly Bar |
| Max Drilling-diepte | 40m |
| Max Diammeter | 1000mm |
| Buistype | Naadloze Ronde Staalbuis |
| Gebruik | Hoge snelheidswegenbouw die Gat opstapelen |
|---|---|
| Productnaam | OD368mm Rots het Met elkaar verbinden en Wrijvingskelly bar |
| Max Drilling-diepte | 40m |
| Max Diammeter | 1800mm |
| Buistype | Naadloze Ronde Staalbuis |
| Gebruik | Hoge snelheidswegenbouw die Gat opstapelen |
|---|---|
| Productnaam | OD368mm Rots het Met elkaar verbinden en Wrijvingskelly bar |
| Max Drilling-diepte | 60m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Slottype | Volledige Inmterlocking |
| Gebruik | Het Gat van de stichtingsstapel |
|---|---|
| Productnaam | Met elkaar verbindend Kelly Bar |
| Max Drilling-diepte | 120m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Slottype | Interlocking& Wrijvings |
| Gebruik | Hoge snelheidswegenbouw die Gat opstapelen |
|---|---|
| Productnaam | Wrijvingskelly bar |
| Max Drilling-diepte | 120m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Slottype | Wrijvingskelly bar |
| Gebruik | Stichtingsstapel |
|---|---|
| Productnaam | Wrijving Kelly Bar |
| Max Drilling-diepte | 89m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Slottype | Wrijvings |
| Gebruik | Stichtingsstapel |
|---|---|
| Productnaam | Wrijving Kelly Bar |
| Max Drilling-diepte | 52.5m |
| Max Diammeter | 1500mm |
| Slottype | Wrijvings |
| Gebruik | Stichting Bored Stapelbouw |
|---|---|
| Productnaam | Wrijvingskelly bar |
| Max Drilling-diepte | 54.5m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Slottype | Wrijvings |
| Gebruik | Stichtingsstapel |
|---|---|
| Productnaam | Wrijving Kelly Bar |
| Max Drilling-diepte | 54m |
| Max Diammeter | 1500mm |
| Slottype | Wrijvings |