| Gebruik | Stichting Bored Stapelbouw |
|---|---|
| Productnaam | in elkaar grijpende kellybar |
| Max Drilling depth | 50m |
| Outside Diammeter | 419mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Usage | Rotary Piling Rig Spares Drilling Hole |
|---|---|
| Productnaam | Op maat gemaakte roterende boormachine met een Kelly-balk |
| Boringdiepte | 30-100m |
| Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| Application | Rock /Soil drilling,Large caliber pile foundation pilling |
| Productnaam | 4 secties met een Kelly Bar |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsmetaal |
| Abrasion resistance | Strong |
| Lock Type | Interlocking |
| Application | Foundation Drilling Hole |
| Gebruik | Stichting die Rig Drilling Hole boren |
|---|---|
| Productnaam | OD355/4/10m het Met elkaar verbinden en Wrijvingskelly bar |
| Max Drilling-diepte | 35.5 |
| Max Diammeter | 1500mm |
| Buistype | Naadloze Ronde Staalbuis |
| Gebruik | Stichting Bored Stapel |
|---|---|
| Productnaam | Wrijvingskelly bar |
| Max Drilling-diepte | 43m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Slottype | Wrijvings |
| Productnaam | Wrijving Kelly Bar |
|---|---|
| Element | 4 |
| De Eerste Sectielengte | 16m |
| Garantie | 1 jaar, 6 maanden |
| Drukvorm | Het met elkaar verbinden |
| Productnaam | Kelly Rod Kelly-bar Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| Element | 3 |
| De Eerste Sectielengte | 14m |
| Garantie | 1 jaar, 6 maanden |
| Toepassing | postgaten gravende machine, het Grote de stichting van de kaliberstapel pilling |
| Naam | Bevochtigingsrubber |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Toepassing | Buaer Soilmec die IMT Mait Casagrane installaties Kelly Bar opstapelen |
| Grootte | 740*620*60 |
| Verpakking Details | Houten geval |
| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Materiaal | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn voor boringsbeetje; 16Mn/35CrMo voor hoedenbar; Q235 voor tremiepijp |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Type | Customerized, het met elkaar verbinden of wrijvinghoedenbar, Kelly Bar |
| Naam | Kelly Bar, Roterend Boorrig kelly bar |
| Name | Water plate |
|---|---|
| Materiaal | Q345b |
| Application | rotary drilling rig kelly bar |
| Grootte | OD40-600 mm |
| Weight | 40kg |