| Gebruik | Stichtingsstapel |
|---|---|
| Productnaam | Wrijving Kelly Bar |
| Max Drilling-diepte | 49m |
| Max Diammeter | 1500mm |
| Slottype | Wrijvings |
| Gebruik | Stichting Bored Stapelbouw |
|---|---|
| Productnaam | Wrijvingskelly bar |
| Max Drilling-diepte | 43m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Slottype | Wrijvings |
| Gebruik | Stichtingsstapel |
|---|---|
| Productnaam | Wrijvingskelly bar |
| Max Drilling-diepte | 89m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Slottype | Wrijvings |
| Productnaam | OD419x3x12.5m Vergrendelde Kelly Bar |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 34M |
| Max Torque | 150kNm |
| Element | 3 |
| The First Section Length | 12.5m |
| Gebruik | Stichting Bored Stapelbouw |
|---|---|
| productnaam | In elkaar grijpende Kelly-bar |
| Max Drilling Depth | 80m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| slottype | Het met elkaar verbinden |
| Gebruik | Stichting Bored Stapelbouw |
|---|---|
| Product name | interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Maximale diameter | 2900 mm |
| Lock Type | interlocking |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Max. boorgediepte | 78m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Type slot | Het met elkaar verbinden |
| Gebruik | Stichting Bored Stapelbouw |
|---|---|
| Productnaam | in elkaar grijpende kellybar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Max Diammeter | 2800mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Max Diammeter | 2800mm |
| Lock Type | Frictional |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Productnaam | Frictieve vierkant Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Maximale diameter | 2500 mm |
| Lock Type | Frictional |