| Usage | interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Productnaam | Inrichtingssectie |
| Max Drilling depth | OD30-1000mm |
| Max Diammeter | 1000mm |
| Lock Type | interlocking |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Max. boorgediepte | 60m |
| Outside Diammeter | 440mm |
| Type slot | Het met elkaar verbinden |
| Usage | Construction Equipment Spares |
|---|---|
| Productnaam | Soilmec Bauer Casagrande Tescar Mait Rotary Drilling Rig |
| Drilling Depth | 20-100m |
| Boringsdiameter | 4003000mm |
| Application | Rock drilling,Large caliber pile foundation pilling |
| Product Name | Telescopic Interlocking Kelly Bar Kelly Rod |
|---|---|
| elementen | 3-5 |
| Max Drilling Depth | Up to 100M |
| Maximaal boorddiameter | Tot 3000mm |
| Application | Drilling Rigs Spares ,Pile foundation pilling |
| Materiaal | Q345B /27SiMn /35CrMo met Speciale Thermische behandeling |
|---|---|
| Allpication | Grondlaag Dig Hole |
| Goede Naam | Rechts-3 wrijvingskelly bar |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Gebruik | Het Materiaalgehechtheid van de stichtingsstapel |
|---|---|
| Productnaam | Gecombineerd Met elkaar verbindend Kelly Bar |
| Max Drilling-diepte | 59.5m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Slottype | Interlocking& Wrijvings |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| Elementen | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Toepassing | Postgatgraafmachine,groot kaliber pijl fundering pijl |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Materiaal | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn voor boringsbeetje; 16Mn/35CrMo voor hoedenbar; Q235 voor tremiepijp |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Productnaam | met elkaar verbindende de hoedenbar van boorbauer type voor zich het Opstapelen |
| Toepassing | Stichting boorgat apparatuur |
| Productnaam | Soilmec Bauer Casagrande Tescar Mait Rotary die Rig Need Deep Foundation Interlocking Kelly Bar bore |
|---|---|
| Het boren Diepte | Tot 110m |
| Het boren Diammeter | Tot 3000mm |
| Gewicht | 15000kgs |
| Verpakking Details | Verpakt met Staalpallet en Aluminiumfilm |
| Usage | Rotary Piling Rig Spares Drilling Hole |
|---|---|
| Productnaam | Op maat gemaakte roterende boormachine met een Kelly-balk |
| Drilling Depth | 30-100m |
| Boringsdiameter | 4003000mm |
| Application | Rock /Soil drilling,Large caliber pile foundation pilling |