| Productnaam | Kelly Rod Kelly-bar Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| Element | 3 |
| De Eerste Sectielengte | 14m |
| Garantie | 1 jaar, 6 maanden |
| Toepassing | postgaten gravende machine, het Grote de stichting van de kaliberstapel pilling |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
|---|---|
| Tube Material | Q345B/16Mn /27SiMn |
| Max Drilling Depth | 20-100M |
| Max Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| Color | Customized |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 78m |
| Maximale diameter | 2800 mm |
| Type slot | Het met elkaar verbinden |
| Gebruik | Het roterende Opstapelen zich Rig Attachment |
|---|---|
| Productnaam | Roterende Lijst Kelly Bushing Kelly Rod |
| Het boren Diepte | 2080m |
| Het boren Diammeter | 5003000mm |
| Merk | Jietaihongli |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Productnaam | Telescopisch vergrendelde Kelly Rod Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
| Drilling Depth | 20-100m |
| Boringsdiameter | 4003000mm |
| Advange | Factory |
| Materiaal | 60Si2Mn |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Productnaam | de bevochtigingslente voor Roterend Boorrig kelly bar |
| Voorwaarde | 100%new |
| Verpakking Details | klant |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
|---|---|
| Buismateriaal | Q345B/16Mn /27SiMn |
| Max Drilling Depth | 20-100M |
| Max Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| Kleur | Op maat |
| Productnaam | Boormachine die Kelly Bar met elkaar verbinden |
|---|---|
| Het boren diepte | 60M |
| Het boren Diammeter | 2500mm |
| Toepassing | Rotsboring, het Grote de stichting van de kaliberstapel pilling |
| Verpakking Details | Verpakt met Staalpallet en Aluminiumfilm |
| Gebruik | Het roterende Opstapelen zich Rig Attachment |
|---|---|
| Productnaam | Telescopisch Met elkaar verbindend Kelly Rod Roterend Boorrig kelly bar |
| Het boren diepte | 20100M |
| Het boren Diammeter | 4003000mm |
| Advange | Fabriek |
| Naam | Kelly Box plus 1m buis |
|---|---|
| Materiaal | 35CrMo met speciale thermische behandeling |
| Toepassing | Roterende de Boringsinstallatie van SR XR van Bauersoilmec Mait IMT |
| Voordeel | Hoog - kwaliteit en fabrieksprijzen |
| Kleur | Aangepast |