| Gebruik | De Hulpmiddelen van de stichtingsboring |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | De Hulpmiddelen van de stichtingsboring |
| Type | Het met elkaar verbinden/Wrijvings |
| Het boren Diepte | 20120m |
| Productnaam | Met elkaar verbindende hoedenbar |
|---|---|
| Drilling Depth | 50M |
| Boringsdiameter | 2500 mm |
| Processing type | Forging,Hot treatment and forging |
| Verpakking Details | Verpakt met Staalpallet en Aluminiumfilm |
| Naam | Kelly Bar, Roterend Boorrig kelly bar |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Garantie | 6 maanden |
| Materiaal | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Usage | High Speed Road Construction Piling Hole |
|---|---|
| Productnaam | OD368mm Rock Interlocking en Friction Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 60m |
| Maximale diameter | 2500 mm |
| Lock Type | Full Inmterlocking |
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
|---|---|
| Name | Enhancement Ring |
| material | 35CrMo |
| Garantie | 6 maanden |
| Color | Customized |
| Materiaal | Q345B /27SiMn /35CrMo met speciale warmtebehandeling |
|---|---|
| Allpication | Foundation Drilling Hole |
| Good Name | Kelly Bar |
| Garantie | 1 jaar |
| After-sales service provided | Video technical support, Online support, Engineers available to service machinery overseas, Field maintenance and repair service, Field installation |
| Product Name | Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| The First Section Length | 14m |
| Garantie | 6 maanden |
| Application | foundation pilling |
| Andere naam | Bauer sluit Kelly-staaf. |
| Usage | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Type | Vergrendeling / wrijving |
| Drilling depth | 20-120m |
| Materiaal | Q345B / 35CrMo met speciale warmtebehandeling |
| Verpakking Details | Verpakt met Staalpallet en Aluminiumfilm |
| Productnaam | In elkaar grijpende Kelly-bar |
|---|---|
| De Eerste Sectielengte | 14m |
| Garantie | 6 maanden |
| Toepassing | stichting het pilling |
| Verpakking Details | Verpakt met Staalpallet en Aluminiumfilm |
| Product Name | Interlocking Mechanical Kelly Bar OD406 X4X15m |
|---|---|
| Drilling Depth | Up to55m |
| Drilling Diammeter | Max 3000mm |
| Use | deep foudation,road,bridges |
| Verpakking Details | Verpakt met Staalpallet en Aluminiumfilm |