| Gebruik | Het roterende Opstapelen zich Rig Attachment |
|---|---|
| Productnaam | Telescopisch Met elkaar verbindend Kelly Rod Roterend Boorrig kelly bar |
| Het boren diepte | 20100M |
| Het boren Diammeter | 4003000mm |
| Toepassing | Rotsboring, het Grote de stichting van de kaliberstapel pilling |
| Material | 60Si2Mn |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Product name | Kelly Bar damping spring |
| Condition | 100%new |
| Verpakking Details | Klant |
| Gebruik | Bouwstapelgat |
|---|---|
| Product name | Foundation Kelly Bar |
| Lock Type | Foundation |
| elementen | 3/4/5 |
| Verpakking Details | Verpakt met Staalpallet en Aluminiumfilm |
| Usage | Construction Piling Hole |
|---|---|
| Productnaam | in elkaar grijpende kellybar |
| Max Drilling depth | 30m |
| Max Diammeter | 1500mm |
| Type slot | Stichting |
| Usage | Construction Piling Hole |
|---|---|
| Product name | Foundation Kelly Bar |
| Lock Type | Foundation |
| Elements | 3/4/5 |
| Verpakking Details | Verpakt met Staalpallet en Aluminiumfilm |
| Gebruik | Stichtings Boorgat |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | In elkaar grijpende Kelly-bar |
| Type | Het met elkaar verbinden/Wrijvings |
| Het boren diepte | 20120m |
| Gebruik | stichtingsstapel |
|---|---|
| Productnaam | Wrijvingskelly bar |
| Max Drilling Depth | 40M |
| Max Diammeter | 2500mm |
| slottype | Wrijvings |
| gebruik | Het roterende Opstapelen zich Rig Attachment |
|---|---|
| Productnaam | In elkaar grijpende Kelly-bar |
| Het boren Diepte | 10100m |
| Het boren Diammeter | 3003000mm |
| Advange | Fabriek |
| Name | Swivel joint |
|---|---|
| Materiaal | gesmede legering steel/35 CrMo met speciale thermische behandeling |
| Type | 20T 30T 40T 50T |
| Gebruik | Piling af en Kelly bar bevestiging |
| Verpakking Details | Houten geval |
| Usage | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Type | Interlocking |
| Boringdiepte | 20120m |