| Usage | Rotary Piling Rig Spares |
|---|---|
| Product Name | Interlocking Kelly Bar |
| Boringdiepte | 10100M |
| Boringsdiameter | 4003000mm |
| Advange | Factory |
| Condition | New |
|---|---|
| Merknaam | JTHL |
| Application | Work With Rotary Drilling Rig |
| Quality | Reliable Highest |
| Pressure From | Interlocking , Friction, Combined |
| Condition | New |
|---|---|
| Merknaam | JTHL |
| Application | Work With Rotary Drilling Rig |
| Quality | Reliable Highest |
| Druk van | Vergrendeling, wrijving, gecombineerd |
| Naam | Wartelverbinding |
|---|---|
| Materiaal | gesmede legering steel/35 CrMo met speciale thermische behandeling |
| Type | 20T 30T 40T 50T |
| Gebruik | Bevrijd opstapelen zich en de gehechtheid van de Hoedenbar |
| Verpakking Details | Houten geval |
| Productnaam | Boorrig kelly bar interlocking kelly bar |
|---|---|
| De Eerste Sectie Diammeter | 440mm |
| Max Drilling Depth | 80M |
| Torsie | 400kNm |
| Gebruik | Reserveonderdelen van het het Gatenmateriaal van de stapelstichting de Boor |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Productnaam | vierkant hoofd |
| keyword | Square Head |
| for | kelly bar |
| Material | Carbon Steel |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Drill rod extension |
| Sleutelwoord | Uitbreiding van de boorstaaf |
| for | kelly bar |
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Name | Water plate |
|---|---|
| Material | Q345B |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kelly bar |
| Size | 377 406 440 470 508 |
| Gewicht | 100 kg |
| Grootte | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Product name | Spearhead |
| Sleutelwoord | Speerpunt |
| for | kelly bar |
| Verpakking Details | Aangepast |
| Product Name | Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Boringdiepte | 60m |
| Drilling Diammeter | 3000mm |
| Processing type | Hot treatment and forging |
| Verpakking Details | Verpakt met Staalpallet en Aluminiumfilm |