| Naam | De bevochtigingslente |
|---|---|
| Materiaal | 60Si2Mn |
| Hoogte | 500mm |
| Gewicht | 71KGS |
| Toepassing | Roterende de Boringsinstallatie van Bauer Soilmec Mait IMT |
| Name | Damping Spring |
|---|---|
| Material | 60Si2Mn |
| Hoogte | 600 mm |
| Gewicht | 72KGS |
| Application | Bauer Soilmec Mait IMT Rotary Drilling Rig |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Materiaal | Q345B, 35CrMo, 27SiMn |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Voorwaarde | 100%new |
| Machinetype | voor roterende de boringsinstallatie van de stichtingsbouw, het Opstapelen zich |
| Materiaal | Q355B |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| naam | hoedengids voor roterende van de de vervangstukkenbouw van de boringsinstallatie de machinedelen die |
| Verpakking Details | Aangepast |
| Naam | De bevochtigingslente |
|---|---|
| Materiaal | 60Si2Mn |
| Toepassing | Roterende de Boringsinstallatie van Bauersoilmec Mait IMT |
| Voordeel | Hoog - kwaliteit en fabrieksprijzen |
| Hoogte | 410mm |
| Material | Q345B |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly guide Frame for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| Verpakking Details | Aangepast |
| Name | Damping Spring |
|---|---|
| Materiaal | 60Si2Mn |
| Height | 410mm |
| Weight | 70KGS |
| Toepassing | Bauer Soilmec Mait IMT Rotary Drilling Rig |
| Naam | Type Draaischarnier |
|---|---|
| Materiaal | gesmede legering steel/35 CrMo met speciale thermische behandeling |
| Type | 25T 30T |
| Binnenlager | SKF, FAG |
| Sollicitatie | Soilmec IMT MAIT Casagrande Liebherr |
| Materiaal | 16Mn |
|---|---|
| Type | 25T 30T 40T |
| Inner Bearing | SKF,FAG |
| Advantage | High quality and factory prices |
| Warranty | 6 months |
| Product Name | Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| De lengte van de eerste sectie | 14 m |
| Warranty | 6 months |
| Application | foundation pilling |
| Verpakking Details | Verpakt met Staalpallet en Aluminiumfilm |