| Suitable brand | bauer, soilmec, liebherr, mait, tescar, imt, abi, sany, |
|---|---|
| Name | Rubber damping |
| Materiaal | Rubber |
| Garantie | 6 maanden |
| Color | Customized |
| Application | Drilling |
|---|---|
| 21212 | 654654 |
| Surface Treatment | Polishing |
| 64654 | 65456465 |
| Type verbinding | met draad |
| Gebruik | Stichting Bored Stapelbouw |
|---|---|
| Productnaam | Wrijvingskelly bar |
| Max Drilling-diepte | 36m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Slottype | Wrijvings |
| Naam | Lager |
|---|---|
| Materiaal | Legeringsstaal |
| Toepassing | Buaer Soilmec die IMT Mait Casagrane installaties Kelly Bar opstapelen |
| Grootte | 010 25 400 |
| Verpakking Details | Houten geval |
| Aanvraag | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van elektrische voertuigen |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-5 sections |
| Type | Vergrendeling / wrijving / gecombineerde kellybar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Materiaal | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn voor boorstuk; 16Mn/35CrMo voor kellybar; Q235 voor trimmiepijp, legerin |
| Name | Kelly Guide frame |
|---|---|
| Material | Q345 |
| Application | Kelly Bar of rotary drilling rig |
| Colour | customized |
| Breedte | 500 mm |
| Name | Water plate |
|---|---|
| Material | Q345 |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | 377 406 470 508 kelly bar need |
| Verpakking Details | HOUTEN COMPUTER-AIDED SOFTWARE ENGINEERING |
| Name | Capel |
|---|---|
| Material | 35CrMo |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kelly bar |
| Size | OD 20-60mm |
| Verpakking Details | Houten geval |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Construction Drilling Tools |
| Type | Interlocking |
| Drilling Depth | 30-140m |
| Advange | Factory |
| Naam | Het opstapelen van van de de boringsinstallatie van installatiehulpmiddelen van de de hulpmiddelenbo |
|---|---|
| Type | Boren |
| Pakket | Doos |
| Materiaal | hoog - kwaliteitskoolstofstaal |
| Verpakking Details | klant |