| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Materiaal | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn voor boringsbeetje; 16Mn/35CrMo voor hoedenbar; Q235 voor tremiepijp |
| Kleur | Aangepast |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Toepassing | Roterende de Boringsinstallatie van Bauer Sany XCMG, Rotsboring |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Productnaam | in elkaar grijpende kellybar |
| Max Drilling depth | 31m-140m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Lock Type | interlocking |
| Gebruik | Stapelbouw |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 76m |
| Max Diammeter | 2600mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Name | Key Bar |
|---|---|
| Tipmateriaal | 30CrMoTi |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs kelly bar |
| Type | PC120 |
| Length | 1000mm |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Productnaam | in elkaar grijpende kellybar |
| Max Drilling depth | 65m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 24m-118m |
| Maximale diameter | 377mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Productnaam | in elkaar grijpende kellybar |
| Max. boorgediepte | 70m |
| Max Diammeter | 470mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Productnaam | 4 Elementen die Kelly Bar met elkaar verbinden |
|---|---|
| Material | Special Heat Treatment Metal |
| Abrasion resistance | High |
| Lock Type | Interlock |
| Toepassing | Rotslaag Graven van een gat |
| Product Name | OD355x4 x12m Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 43M |
| Max Torque | 180kNm |
| Element | 4 |
| The First Section Length | 12m |
| Gebruik | Stichting die Gat opstapelen |
|---|---|
| Productnaam | OD368/4/9m het Met elkaar verbinden en Wrijvingskelly bar |
| Max Drilling-diepte | 34.5 |
| Max Diammeter | 1500mm |
| Buistype | Naadloze Ronde Staalbuis |