| Product Name | Drill Machine Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Drilling Depth | 60M |
| Boringsdiameter | 2500 mm |
| Application | Rock drilling,Large caliber pile foundation pilling |
| Verpakking Details | Verpakt met Staalpallet en Aluminiumfilm |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
|---|---|
| Product Name | Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
| Material | Seamless Steel Tube |
| Abrasion resistance | Very High |
| Type slot | Multi-interlock |
| Productnaam | Multi-Lock Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
|---|---|
| Tube Material | Q345B/16Mn /27SiMn |
| Max. boorgediepte | 20-100 m |
| Max Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| Color | Customized |
| Product Name | Jietaihongli Kelly Bar |
|---|---|
| Tube Material | High Quality Seamless Steel Tube |
| Max Drilling Depth | 58.5M |
| Maximaal koppel | 260 kNm |
| Usage | Rotary Piling Drilling Hole Rig Spares Kelly Bar |
| Product Name | OD406 x4 x16.5m Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 61.5M |
| Maximaal koppel | 200kNm |
| Element | 4 |
| De lengte van de eerste sectie | 16.5m |
| Gebruik | Het roterende Opstapelen zich Rig Drilling |
|---|---|
| Productnaam | OD394mm Rots het Met elkaar verbinden en Wrijvingskelly bar |
| Max Drilling-diepte | 40m |
| Max Diammeter | 1500mm |
| Buistype | Naadloze Ronde Staalbuis |
| Gebruik | Hoge snelheidswegenbouw die Gat opstapelen |
|---|---|
| Productnaam | OD419mm Rots het Met elkaar verbinden en Wrijvingskelly bar |
| Max Drilling-diepte | 50m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Buistype | Naadloze Ronde Staalbuis |
| Gebruik | Hoge snelheidswegenbouw die Gat opstapelen |
|---|---|
| Productnaam | OD406mm Rots het Met elkaar verbinden en Wrijvingskelly bar |
| Max Drilling-diepte | 70m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Slottype | Volledige Inmterlocking |
| Gebruik | Het opstapelen van Rig Drilling Hole Construction |
|---|---|
| Productnaam | Kelly Bar |
| Max Drilling-diepte | 40m |
| Max Diammeter | 2000mm |
| Slottype | Interlocking& Wrijvings |
| Gebruik | Stichtingsstapel |
|---|---|
| Productnaam | Wrijving Kelly Bar |
| Max Drilling-diepte | 51.5m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Slottype | Wrijvings |