| Name | Swivel joint |
|---|---|
| Materiaal | gesmede legering steel/35 CrMo met speciale thermische behandeling |
| Type | 20T 30T 40T 50T |
| Gebruik | Piling af en Kelly bar bevestiging |
| Verpakking Details | Houten geval |
| Materiaal | Q355B |
|---|---|
| Dienst | OEM ODM, OEM-service, aangepaste OEM, tekening op maat, fabrikant |
| Productnaam | Behuizing |
| Sollicitatie | Funderingsgat graven |
| Maat | Aangepaste grootte, OEM aangepast |
| Materiaal | Roestvrij staal, Q355D |
|---|---|
| dienst | OEM-service, aangepaste OEM, fabrikant |
| Productnaam | behuizing adapter |
| Sollicitatie | verveelde funderingsconstructie |
| Finish | polijsten |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Bewerkingsproces | Gesmeed / gelast |
| type | Dubbelwandig/enkelwandig |
| Rig merk | SANY / XCMG / Bauer / Soilmec / Mait /Liebherr |
| Lengte | 1-6m |
| Productnaam | stapelbreker, stapelbreker, stapelsnijder, rotsbreker |
|---|---|
| Maximale slag van hydraulische cilinder | 180 mm |
| Bereik van de diameter van de stapel | 1700-1850 mm |
| Maximale boorstangdruk | 690KN |
| Geschikt graafmachine (ton) | 12-50T |
| Materiaal | Roestvrij staal, Q355d |
|---|---|
| dienst | OEM ODM, Op maat gemaakte OEM |
| Productnaam | Stichting Gieten |
| Oppervlaktebehandeling | Poetsen, schilderen |
| Certificering | ISO9001 (2000) |