| Gebruik | funderingspaal |
|---|---|
| Productnaam | Frictieve Kelly Bar |
| Max. boorgediepte | 63m |
| Maximale diameter | 3000 mm |
| Vergrendelingstype | Frictieve |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 89m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Type slot | Frictieve |
| Materiaal | Roestvrij staal, Q355d |
|---|---|
| dienst | OEM ODM, Op maat gemaakte OEM |
| Productnaam | Stichting Gieten |
| Oppervlaktebehandeling | Poetsen, schilderen |
| Certificering | ISO9001 (2000) |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Productnaam | Bestuursbestuurder |
| Max Drilling depth | 75m |
| Maximale diameter | OD 620-OD2500 mm |
| Applied equipment | Rotary Piling & drilling machine |
| Sollicitatie | Stichting het Opstapelen zich |
|---|---|
| Boringsdiameter | 600-2500 |
| Materiaal | hoogwaardig koolstofstaal |
| OEM/ODM | Beschikbaar |
| Dikte | 1630mm |
| Type | Rock Drilling Bucket |
|---|---|
| Use | Rock Drilling Hole |
| Material | Q345B |
| Type machine | Boringsapparatuur |
| Certificering | ISO9001 |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Productnaam | Turgorcilinder |
| Sleutelwoord | Turgorcilinder |
| for | undercarriage |
| Weight | 40kg |
| Maat | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Productnaam | De delen van bouwmachines kiezen bored uit het omhulsel van de muurboor het opstapelen van stichting |
| trefwoord | Eénwandse Eénrijke behuizingsreeks Gedrukt stapel |
| Voor | Verveelde stapel |
| Verpakking Details | Klant |
| Maat | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Productnaam | De delen van bouwmachines kiezen bored uit het omhulsel van de muurboor het opstapelen van stichting |
| Materiaal | Q355B |
| dienst | Fabrikant |
| Sollicitatie | foundation pilling |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Material | Alloy steel |
| keyword | double wall casing series |
| Verpakking Details | Klant |