| Materiaal | Roestvrij staal, Q355d |
|---|---|
| dienst | OEM ODM, Op maat gemaakte OEM |
| Productnaam | Stichting Gieten |
| Oppervlaktebehandeling | Poetsen, schilderen |
| Certificering | ISO9001 (2000) |
| Materiaal | Roestvrij staal, Q355d |
|---|---|
| dienst | OEM ODM, Op maat gemaakte OEM |
| Productnaam | Stichting Gieten |
| Oppervlaktebehandeling | Poetsen, schilderen |
| Certificering | ISO9001 (2000) |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| Elementen | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Toepassing | Postgatgraafmachine,groot kaliber pijl fundering pijl |
| Productnaam | Kelly Rod Kellybar Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| Element | 3 |
| De lengte van de eerste sectie | 14m |
| Garantie | 1 jaar, 6 maanden |
| Sollicitatie | Postgatgraafmachine,groot kaliber pijl fundering pijl |
| Productnaam | stapelbreker, stapelbreker, stapelsnijder, rotsbreker |
|---|---|
| Maximale slag van hydraulische cilinder | 180 mm |
| Bereik van de diameter van de stapel | 1700-1850 mm |
| Maximale boorstangdruk | 690KN |
| Geschikt graafmachine (ton) | 12-50T |
| Plaats van herkomst | Shandong, China |
|---|---|
| Geschikt merk | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Naam | Wartelverbinding |
| Aantal afdelingen | 3/4/5 |
| Materiaal | 35CrMo |
| Product Name | Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| De lengte van de eerste sectie | 14 m |
| Warranty | 6 months |
| Application | foundation pilling |
| Verpakking Details | Verpakt met Staalpallet en Aluminiumfilm |
| Product Name | Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| The First Section Length | 14m |
| Garantie | 6 maanden |
| Application | foundation pilling |
| Andere naam | Bauer sluit Kelly-staaf. |
| Maat | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Productnaam | Bauer standaard naadloze stalen koppeling stapelpijp dubbelwandige behuizingsverbinding voor heibouw |
| Verpakking Details | klant |
| Levertijd | 7 dagen |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Product Name | Interlocking Mechanical Kelly Bar OD406 X4X15m |
|---|---|
| Drilling Depth | Up to55m |
| Drilling Diammeter | Max 3000mm |
| Use | deep foudation,road,bridges |
| Verpakking Details | Verpakt met Staalpallet en Aluminiumfilm |