| Plaats van herkomst | Shandong, China |
|---|---|
| Geschikt merk | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Naam | SR220 OD445 kelly bar Bouwmachines Onderdelen interlockkolom |
| Verpakking Details | klant |
| Levertijd | 7 dagen |
| Materiaal | wolfraamcarbide, 42Crmo |
|---|---|
| Sollicitatie | funderingspaal |
| Hardheid | 45-55 uur |
| Voorwaarde | 100% Nieuw |
| OEM | Beschikbaar |
| Type | Core barrel |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | customized |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Gebruik | Hoofdstuk van de constructie van snelwegen |
|---|---|
| Productnaam | Frictieve Kelly Bar |
| Max. boorgediepte | 120m |
| Maximale diameter | 3000 mm |
| Vergrendelingstype | Frictieve Kelly Bar |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Max. boorgediepte | 78m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Type slot | Het met elkaar verbinden |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction equipment |
| Material | Alloy steel |
| keyword | single wall casing series |
| Verpakking Details | Klant vereist |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction equipment |
| Material | Q345B |
| keyword | single wall casing series |
| Kleur | Geel |
| Gebruik | funderingspaal |
|---|---|
| Productnaam | wrijving kelly bar |
| Max. boorgediepte | 54m |
| Maximale diameter | 1500 mm |
| Vergrendelingstype | Frictieve |
| Gebruik | Stichting verveelde stapel |
|---|---|
| Productnaam | Frictieve Kelly Bar |
| Max. boorgediepte | 43m |
| Maximale diameter | 3000 mm |
| Vergrendelingstype | Frictieve |
| Gebruik | Stichting Bored Stapelbouw |
|---|---|
| Productnaam | in elkaar grijpende kellybar |
| Max. boorgediepte | 80m |
| Maximale diameter | 3000 mm |
| Vergrendelingstype | In elkaar grijpende |